ברזיל: רצחו נשים - ומילאו אמפנדס בבשר

גבר, רעייתו והמאהבת שלו הודו והורשעו בכך שבאמצעות מודעה שבה חיפשו לכאורה אחר מטפלת איתרו שתי נשים שאותן רצחו באכזריות - ואחר כך השתמשו בבשרן למילוי המאפה הדרום-אמריקני. לטענת המשטרה המקומית, הם השתייכו לכת הקוראת "לדילול אוכלוסיית העולם"

פרשת קניבליזם בברזיל. אילוסטרציה (חדשות 2)

פרשה מחרידה במיוחד מזעזעת את ברזיל בימים האחרונים. שלושה בני אדם הורשעו בכך שרצחו לפחות שתי נשים והשתמשו בבשרם למילוי אמפנדס - מאפה מקומי הנפוץ בדרום אמריקה. נוסף על הקורבנות שנרצחו, נפלו קורבן גם שכניהם של הנאשמים - שקנו מהם את התבשיל שמולא בבשר אדם.

מפקד המשטרה המקומית סיפר כי שלושת המעורבים בפרשה - אישה, בעלה והמאהבת של האחרון - השתייכו לכת שהטיפה "לטיהור העולם ודילול האוכלוסיה בו".

עיתון בברזיל דיווח כי הגבר - חורה בלרטו נגרומונה, הוא הנאשם העיקרי בפרשה. בעבר הוא חיבר ספר בן 50 עמודים שנשא את הכותרת "גילויים של סכיזופרניה", שם גולל בין היתר כי הוא "שומע קולות" וסובל מעיסוק אובססיבי בהרג נשים.

את הקורבנות "צדו" השלושה באמצעות מודעת דרושים שפרסמו בחיפושים לכאורה אחר מטפלת. הנאשמים נחשפו בזכות מעקב שערכה משטרת ברזיל אחר הפעילות בכרטיס האשראי של אחת ההרוגות, כשעשו שימוש בו אחרי מותה.

לפי הדיווח, הודו השלושה במיוחס להם. שוטרים שהגיעו למקום שבו התגוררו נחרדו לגלות בחצר הבית שרידי גופות של שתי הנשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת