התחזתה לחולה סופנית כדי לממן חתונה וירח דבש

צעירה אמריקנית התחזתה לחולת סרטן סופני כדי לממן את חתונת החלומות שלה וגם ירח דבש בקריביים. התרמית נחשפה, הכלה הצעירה נעצרה, וכעת היא מואשמת ב-6 סעיפי הונאה שונים שהעונש עליהם הוא עד 4 שנות מאסר. בני הזוג אגב – התגרשו

חתונה והונאה. כלה, אילוסטרציה (AP)

צעירה אמריקנית מואשמת שזייפה מחלת סרטן סופנית על מנת שתוכל לגייס כספים מתורמים לצורך מימון חתונת החלומות שלה. התרמית נחשפה והכלה הצעירה מואשמת כעת בשישה סעיפים שונים של הונאה.

ג'סיקה וגה, בת 25 מניו יורק, טענה כי יש לה רק כמה חודשים לחיות והיא רוצה להגשים את משאלתה האחרונה - לערוך חתונת חלומות בתפוח הגדול. התובע מטעם מדינת ניו יורק אריק שניידרמן אמר בהצהרת תובע כי האישה גייסה אלפי דולרים לאחר שסיפרה שיש לה סרטן סופני כדי לממן חתונה במאי 2010 וירח דבש באי הקריבי ארובה.

לאחר שסיפורה התפרסם בכלי התקשורת, נתרמו לה בין השאר שמלת כלה מחנות יוקרתית ומסעדה הסכימה לספק את הקייטרינג לחתונה ללא תשלום. לאחר מכן נתגלה כי היא שיקרה לגבי מצבה הבריאותי. עיתון מקומי בניו יורק דיווח כי בעלה של וגה חשף את התרמית ארבעה חודשים לאחר החתונה.

בעלה סיפר לעיתון כי לאחר חשיפת התרמית הזוג התגרש. התובע החליט לא להאשים גם אותו בהונאה. "בהתחזות לחולה סופנית, וגה ניצלה את טוב הלב ואת ההתחשבות של הקהילה והרוויחה מהנדיבות שלה", אמר שניידרמן. בשבוע שעבר מעצרה של וגה הוארך וטענה בבית המשפט כי אינה אשמה. העונש המקסימלי על העברות בהם היא מואשמת הוא ארבע שנות מאסר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק