במקום הופעה של הילדים - סרט פורנו

מאות הקלטות מהופעות של תלמידים סקוטים בתיאטרון, שנשלחו למשפחותיהם, הכילו קטעים פורנוגרפיים. התיאטרון שצילם את ההופעות התנצל בפני ההורים על התוכן המיני הלא ראוי: "טעות בלתי מתקבלת על הדעת"

"וכן מיני מאוד לא ראוי" (אילוסטרציה)

תיאטרון סקוטי נאלץ להתנצל ולהודות בטעות, לאחר שמשימה פשוטה כביכול של שליחת צילומים מהופעות תלמידי בית ספר הסתיימה במבוכה גדולה במיוחד. התיאטרון שבו נערכו ההופעות צילם את האירוע, אך בהקלטות שנשלחו להורים הופיעו גם קטעים פורנוגרפיים, למרבה הזעזוע של ההורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התיאטרון, ששמו "The Edinburgh Playhouse", הודה כי "תוכן מיני מאוד לא ראוי" הופיע על חלק מתקליטורי ה-DVD שהועברו להורים. עם זאת, אנשי המוסד התרבותי גלגלו את האשמה לעבר חברה חיצונית, שביצעה את שכפולי ההקלטות.

התקלה המביכה התגלתה 48 שעות לאחר שליחת ההקלטות להורים, שהופתעו לראות תכנים גסים במיוחד משולבים בהופעות הדרמטיות של ילדיהם. התיאטרון ביקש מכ-100 הורים להחזיר את התקליטורים אליהם.

"אנו מתנצלים באופן גורף על כל אי נוחות שנגרמה למשפחות, כתוצאה מהטעות הבלתי מתקבלת על הדעת", אמר דובר מטעם התיאטרון.

החברה החיצונית שערכה את ההקלטות, Edithouse, פרסמה גם היא התנצלות בה לקחה "אחריות מלאה על הטעויות שהובילו לשליחת החומר -אנחנו רוצים להתנצל גם בפני התיאטרון על אי הנוחות, וכמובן בפני הילדים וההורים שנפגעו מהשגיאה הנוראית".