צפו: בן 13 החייה נהג אוטובוס שלקה בלבו - ומנע אסון

ג'רמי וויצ'יק הוא תלמיד כיתה ז' מאזור וושינגטון, ומעתה גיבור אמריקני. פעולתו המהירה של הנער הצליחה למנוע את מותו של נהג ההסעות ואולי גם אסון גדול, לאחר שהבחין במהירות כי נהג ההסעות איבד את הכרתו. "פעלתי מאינסטינקט, הוצאתי את המפתח מהמתנע והחזקתי את ההגה", סיפר לכלי התקשורת בארה"ב

ג'רמי וויצ'יק, ילד בן 13 מוושינגטון שבארה"ב, לא דמיין שהנסיעה השגרתית באוטובוס התלמידים מבית ספרו הביתה תהפוך אותו לגיבור.

במהלך הנסיעה, איבד הנהג את הכרתו במפתיע - ואז נכנס ג'רמי לפעולה. "הנהג עשה קולות מוזרים, העיניים שלו התגלגלו והראש שלו זז", סיפר ג'רמי, "היינו בדיוק לקראת עיקול מסוכן ימינה, אז קפצתי מהמושב שלי, החזקתי את ההגה והוצאתי את המפתחות מהמתנע".

לאחר שהצליח להשתלט על ההגה, פינה וויצ'יק את הזירה לתלמיד אחר שיודע לעשות החייאה. התיעוד המדהים ממצלמות האבטחה של האוטובוס מראה כי במהלך האירוע הלא שגרתי הזה, שמרו כל התלמידים על קור רוח מקפיא ופעלו ממש כמו מבוגרים.

"פעלתי מתוך אינסטינקט", סיכם וויצ'יק, "הכל קרה כל כך מהר. חשבתי שזה יהיה כמו בסרטים שכולם צועקים ויהיו בהיסטריה, אך זה ממש לא היה ככה. הנהג אגב, עדיין מאושפז בבית החולים במצב קשה. את הקרדיט להצלת חייו, הוא יצטרך להעניק לנער וויצ'יק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק