מיכלית דלק התפוצצה בגלל נהג שיכור

נהגים שנסעו שלשום בכביש המהיר 134 בגלנדל שבקליפורניה ראו ממרחק רב את להבות הענק: אלפי ליטרים של דלק עלו באש לאחר שמכלית דלק התנגשה ברכב אחר. שוטרים שהגיעו למקום ערכו בדיקה שגילתה שאחד הנהגים היה תחת השפעת אלכוהול. רק אחרי כשעה, ובסיוע של יותר מ-100 כבאים ושני מסוקי כיבוי, האש כבתה

להבות ענק כיסו את הכביש (AP)

להבות ענק כיסו את הדרך המהירה בקליפורניה בעקבות התנגשות בין מכלית נפט לרכב נוסף שלשום בלילה. יותר מ-100 כבאים השתתפו במבצע הכיבוי עד שהשיגו שליטה על האש שכיסתה את דרך 134 ליד גלנדל, עד שכיבו אותה לבסוף. מלבד האש והחום הרב שנפלט מהלהבות, ענן עשן שחור היתמר מעל הכביש המהיר, בזמן שעשרות נהגים עצרו בצד הדרך וצפו במחזה.

שוטרים ממשטרת לוס אנג'לס שהגיעו למקום השריפה, ערכו בדיקה לנהגים, שגילתה שאחד מהם היה תחת השפעת אלכוהול. החשוד עצמו לא נפגע באירוע, והוא נלקח היישר מהזירה הבוערת לתא המעצר. במבצע הכיבוי השתתפו גם שני מסוקים לאחר שהתגלתה בעיה באספקת המים באזור. למרבה המזל, כעבור שעה הסתים מבצע הכיבוי מבלי שאיש נפגע.

החשש הגדול של הכבאים היה שאלפי הליטרים של הדלק, שנשפך מהמכלית, יובילו להתפשטות האש. כוחות הכיבוי מעריכים שכ-2,000 ליטר דלק עלו בלהבות. למזלם של הנהגים, לא עבר זמן רב עד שהעשן שאפף את המקום התפזר, והכביש נפתח שוב לתנועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת