ארה"ב: קשיש רצח את אשתו ואכל מבשרה

בני הקהילה בפרבר קטן של ניו אינגלנד בארה"ב עדיין מתקשים לעכל את הזוועה שפקדה אותם: ג'יאמינג ליו, קשיש בן 79 ומהגר מסין חשוד כי רצח באכזריות יוצאת דופן את אשתו, ולאחר מכן אכל מבשרה. ליו, שנמצא בדירה כשהוא יושב על כיסא נדנדה וגופו מכוסה בדם, טוען כי פעל מתוך הגנה עצמית

מקרה רצח מזעזע בארה"ב: קשיש בן 79 נאשם כי רצח באכזריות את אשתו ולאחר מכן חתך פיסות מזרועה השמאלית ואכל אותן. הנאשם, באמצעות עורך דינו, טוען כי אינו אשם.

שוטרים בפרבר של ניו אינגלנד שבמדינת מסצ'וסטס מצאו את ג'יאמינג ליו כשהוא יושב על כיסא נדנדה וידיו, פיו ופניו מכוסים בדם. הוא היה מוקף בפיסות מבשרה של אשתו. לדברי השוטרים, אשתו בת ה-73, יואי זו, נמצאה בחדר השינה כשהיא שוכבת בשלולית של דם וזרועה השמאלית פצועה קשות.

בנם של החשוד והנרצחת אמר למשטרה כי אביו - שגובהו 1.58 מ' ומשקלו 34 ק"ג בלבד - לא ידע מה הוא עושה באותו הזמן ושב ואמר לו "זו לא אמא שלך". התובע המחוזי סיפר בבית המשפט כי רוב הבשר בזרועה השמאלית של האישה היה חסר, ואף נמצאו מספר אצבעות מפוזרות בדירה. התובע הוסיף כי ליו טוען כי פעל מתוך הגנה עצמית. עורך דינו של החשוד ברצח טען בבית המשפט כי ייתכן שמרשו סובל מאלצהיימר או מדמנציה.

"עושה רושם שאין לו שום מודעות בנוגע למה שקרה בדירה. הוא מבולבל לחלוטין. אני אפילו לא בטוח שהוא לגמרי מבין שנעצר על ידי המשטרה ומדוע", אמר עורך הדין.

בני הזוג הקשישים היגרו בשנה שעברה לארה"ב ממחוז הונאן שבסין, והיו נשואים במשך 50 שנה. בנם, בן ה-51, סיפר כי דאג לשלומם מדי יום וכי הביאם לארה"ב על מנת שיזכו לטיפול טוב יותר. לבני הזוג בת נוספת המתגוררת בסן פרנסיסקו. ליו נשלח להערכה פסיכיאטרית שתקבע האם הוא כשיר לעמוד למשפט בגין מקרה הרצח המזעזע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת