משפחת אובמה קיימה הסדר בבית הלבן

נשיא ארה"ב ומקורביו קיימו הלילה את סעודת הסדר המסורתית בוושינגטון. בתמונות שפרסם הבית הלבן נראים היושבים אל השולחן קוראים בהגדה וסועדים את מאכלי החג. בברכה לרגל פסח, אמר אובמה כי הוא מצפה ל"מרק עם קנידלעך"

אובמה וקרוביו יושבים לחג (הבית הלבן)

בזמן שהמוני בית ישראל ישבו לסעודת החג אמש, גם בבית הלבן בוושינגטון סיפרו כמדי שנה את סיפור יציאת מצרים: נשיא ארצות הברית ברק אובמה, אשתו מישל, בנותיו ו-20 מקורבים ואנשי צוות קיימו אמש את ארוחת ליל הסדר.  בתמונות שפרסם הבית הלבן נראים אובמה ואורחיו יושבים אל השולחן וקוראים את ההגדה, כשמאכלי החג בצלחותיהם.

צפו בברכה הנשיאותית

שלשום פרסם אובמה ברכה לקראת חג הפסח. "בשם כל המשפחה הנשיאותית: חג שמח", אמר הנשיא האמריקני. "זוהי מסורת מאוד מיוחדת. סיפור יציאת מצרים בן אלפי שנים, אך גם היום הוא רלוונטי", הוא הוסיף וציין את הטבח בטולוז לפני שלושה שבועות, כדוגמה לטענתו שלכל אורך ההיסטוריה היו שביקשו לפגוע בעם היהודי.

"היהודים בכל רחבי העולם יחדשו את האמונה לפיה החופש מנצח את העריצות", אמר אובמה וסיפר כי מחר בלילה ישב לשולחן החג יחד עם רעייתו מישל, בני משפחתו, אנשי הצוות של הבית הלבן וחברים. "נשמע את הצעירים שואלים את ארבע הקושיות ונצפה למרק קניידלך טוב", אמר בחיוך.

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק