פרו: כדורגלן נפגע מברק במהלך משחק

משחק הכדורגל בגביע הפרואני הופסק במפתיע לאחר שקולות נפץ אדירים נשמעו באצטדיון. שניות לאחר מכן נפל אחד השחקנים אל הקרקע, במה שהתגלה כפגיעת ברק חמורה. הוא פונה במצב אנוש, ועל פי שמועות ברשתות החברתיות הוא מת מאוחר יותר מפצעיו

טרגדיה על כר הדשא: שחקן כדורגל מפרו נפצע באורח אנוש מפגיעת ברק במהלך משחק של קבוצתו במסגרת הגביע המקומי. בתמונות שמגיעות מהמדינה הדרום אמריקנית, נראה הרגע שבו אסון הטבע הפך את המשחק השגרתי - לאירוע חדשותי שמסעיר את המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשידורי הטלוויזיה המקומית מתוך ההתמודדות, נשמע פיצוץ אדיר שגרם לבהלה רבה באצטדיון ולנפילתו של השחקן אל הקרקע. בתמונות הקשות נראה הכדורגלן, ז'ואאו קונטרראס, כשהוא מחוסר הכרה ועשן עולה מהקרקע סביבו. גם קוון המשחק נפצע בתקרית ומצבו מוגדר קל.

בהלה אדירה אחזה ביתר השחקנים, שאחדים מהם ניגשו להעניק סיוע לחברם, בעוד האחרים נמלטו על נפשם. כוחות רפואה שהיו באצטדיון הכדורגל הקטן הוזעקו למקום והחלו לבצע מיד פעולות החייאה בקונטרראס. הוא הובהל לבית החולים המקומי כשמצבו מוגדר אנוש.

המשחק בין שתי הקבוצות הופסק מיד על ידי השופט שהורה לשחקנים לעזוב את כר הדשא. לא ברור כעת האם ומתי יתחדש, ונראה שכעת גם לאוהדים לא חשובה התוצאה אלא התקוות לשלומו של כוכב הקבוצה. "אנו מתפללים לשלומו", אמרו אחדים מהם. על פי דיווחים ברשתות החברתיות, הכדורגלן הצעיר מת מאוחר יותר מפצעיו, אך אין לכך כל אישור רשמי במדינה.