צפו: שלחה לוטו - וזכתה בחיים

אישה צעירה מקונטיקט שרק רצתה לקנות מעט מצרכים במרכול הקרוב לביתה, החליטה לרכוש כרטיסי הגרלה בקופת החנות. רגעים ספורים לאחר מכן חדר ג'יפ במהירות אדירה לתוך החנות ופיספס אותה בסנטימטרים ספורים. האישה אמנם לא זכתה בלוטו אך הרוויחה את חייה

זכתה בגדול: מצלמות אבטחה שהוצבו במרכול בקונטיקט שבארה"ב, תיעדו תאונה יוצא דופן. אישה צעירה החליטה לרכוש כרטיס לוטו כשלפתע רכב התרסק בעוצמה לתוך החנות, בדרך נס הרכב פספס את האישה בסנטימטרים ספורים.

הלקוחה הצעירה שהגיעה לרכוש מעט מוצרים ביום שלישי האחרון, לא האמינה שהחוויה שתעבור תהפוך לסיפור שיסעיר את ארה"ב ויצבור מאות אלפי צפיות ברחבי רשת האינטרנט.

הנהג שהיה תחת השפעת אלכוהול, חדר בעוצה לחנות עם רכב ה"פורד אקספלורר" האימתני וכמעט שפגע באישה ההמומה. לפני שהספיקה לעכל את מה שאירע, נסע הנהג לאחור וברח מהזירה. שעות מאוחר יותר הוא נתפס על ידי המשטרה המקומית.

כשהתבקש על ידי השוטרים שעצרו אותו לעבור מבחן שיכרות אמר להם החשוד בכנות: "אני לא מתכוון לעבור שום מבחן, אני שיכור ואכשל בו". עורך דינו של הנהג, שהיה בעברו חייל בצבא האמריקני סיפר כי מרשו מתנצל על המקרה. "הוא בחור צעיר וגיבור אמריקני אמיתי, אני מקווה שיבינו שמדובר בטעות טיפשית", אמר.

 רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק