מצאו את ההבדלים: וויליאם וקייט משעווה

מוזיאון מאדאם טוסו בלונדון קיבל אתמול מגע מלכותי, הודות לבובות שעווה חדשות שהוצבו במקום - של הדוכס והדוכסית מקיימברידג'. במשך 4 חודשים עמל צוות מיוחד על בניית הדמויות, שדומות באופן יוצא דופן למקור. עלות הבובות: 230 אלף דולר

תיקונים אחרונים לבובות (AP)

אם חלמתם לפגוש פנים מול פנים את הדוכס והדוכסית מקיימברדג', עכשיו תוכלו להתקרב לדבר האמיתי: בובות שעווה של וויליאם וקייט הוצבו אתמול במוזיאון מאדאם טוסו וגרמו להתרגשות רבה בקרב המבקרים.

שתי דמויות השעווה שעלותן 230 אלף דולר, משחזרות את האירוע בו הכריזו השניים על אירוסיהם בחודש נובמבר 2010. וויל וקייט המדומים, לובשים את אותם הבגדים בדיוק שלבשו הזוג המלכותי באותו היום ובובת קייט אף עונדת העתק מדויק של הטבעת שהעניק לה וויליאם, שהיתה שייכת לאמו דיאנה.

"מאז החתונה המלכותית, מבקרים מכל רחבי העולם שאלו - 'היכן קייט? אנחנו רוצים לבוא ולהצטלם ואיתה'", מסבירה דוברת מאדאם טוסו לי אדוארדס. "לכן, החלטנו לשחזר את הרגע ההיסטורי בו הם הודיעו לעולם שהם מאוהבים", היא מוסיפה.

זמן הכנת הבובות: 4 חודשים

צוות מיוחד של אמנים ומרכיבי בובות עבדו על הפרויקט כארבעה חודשים. הכנת השיער של קייט לבדו לקח שישה שבועות, לאחר שהורכב משיער אדם אמיתי שנשזר ביד.

"מאוד חשוב לנו כשאשר אנשים מגיעים ועומדים לידם, הם מצליחים לראות חלק מהאדם האמיתי", הדגישה דוברת המוזיאון. במאדאם טוסו מבהירים כי קיבלו את מידותיהם המדויקות של הזוג המלכותי לפני הכנת הבובות, ולאחר שהיו מוכנות הן קיבלו את אישורם של וויל וקייט.

דמויותיהם של הדוכס והדוכסית יוצגו גם באמסטרדם, ניו יורק ובלקפול בצפון אנגליה. בכל אחת מהערים תוצג קייט המדומה בלבוש אחר, כמו שמלה בצבע לילך של אלכסנדר מקווין ושמלה שחורה שלבשה קייט באירוע באמסטרדם.

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק