"וויטני טבעה במים רותחים"

דוח נתיחת גופתה של וויטני יוסטון נחשף ומגלה פרטים חדשים באשר לסיבת המוות של הזמרת המפורסמת. על פי הדוח יוסטון טבעה באמבטיה בחדר המלון בבוורלי הילס בו לנה. טמפרטורת המים נבדקה והוגדרה על ידי חוקרי המשטרה כ"מים חמים בצורה קיצונית"

הדוח חשף את סיבת המוות, ארכיון (רויטרס)

האמת נחשפת: חודשיים לאחר מותה הטראגי של הזמרת האמריקנית וויטני יוסטון, מתפרסמים בארצות הברית דוחות נתיחת המוות השופכים אור על הפרשה. על פי דיווח מטעם הפתלוג שבדק את יוסטון עולה כי היא טבעה באמבטיית "מים חמים בצורה קיצונית" בבית המלון בו לנה.

בחדר האמבטיה במלון בבוורלי הילס בו נמצאה גופתה של יוסטון בחודש פברואר, נמצאה אבקה לבנה, ככל הנראה קוקאין. בנוסף נמצא בחדרה כפית, נייר מגולגל ומראה, חפצים המשמשים לרוב משתמשי קוקאין, כך עולה מהדוח הסופי של חוקר מקרי המוות שפורסם הלילה.

הדו"ח קובע חד משמעית שהגורם למותה היה טביעה שלא במזיד. עוד עולה כי בדמה של יוסטון נמצאו שרידים של קוקאין, וכי היא טבעה באמבטיה שפניה כלפי מטה, במה שהוגדר על ידי החוקרים כ"מים חמים בצורה קיצונית".

חוקרי המשטרה המקומית גילו כי גופתה של יוסטון נמצאה באמבטיה של כ30 ס"מ מים שהיו חמים במיוחד. כשהגיעו החוקרים לבית המלון נמדדה טמפרטורת המים ועמהדה על 34 מעלות צלזיוס, זאת 6 שעות לאחר מותה, להערכתם בזמן מותה ייתכן שהמים הגיעו לנקודת רתיחה.

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק