ארה"ב: תינוק נולד במהלך טיסה

נוסע לא צפוי התווסף לטיסה במערב ארה"ב, כשאישה בהריון ילדה בתוך המטוס כשזה היה בדרך מסן פרנסיסקו ללוס אנג'לס. רופא ואחות שבמקרה טסו באותה טיסה יילדו אותה בהצלחה, האם והרך הנולד פונו באמבולנס לבית החולים לאחר הנחיתה כששניהם במצב טוב

מטוס - וחדר לידה. אילוסטרציה (רויטרס)

נשים בהריון מתקדם לרוב נמנעות מטיסה כדי שלא יהיה מצב בו הן יכרעו ללדת בגובה 30 אלף רגל - אבל נוסעת אמריקנית אחת החליטה בכל זאת לטוס טיסה קצרה כשהיא בשלבים האחרונים של ההריון, ובמהלך הטיסה היא נתקפה צירי לידה - וילדה תינוק בריא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רשת FOX מדווחת כי האירוע התרחש אתמול, בטיסה 623 של חברת סאות'ווסט שהמריאה מסן פרנסיסקו לפיניקס, טיסה של שעה וחצי בסך הכל. זמן קצר לאחר ההמראה האישה נתקפה בצירי לידה, ולמזלה היו על הסיפון רופא ואחות שיילדו אותה בהצלחה במטבח בחלק האחורי של המטוס.

הדיילים דיווחו לטייס שככל הנראה לטיסה יצטרף נוסע נוסף, והוא החליט להסיט את הבואינג 737 לעבר נמל התעופה בלוס אנג'לס. הלידה עברה בשלום, ולאחר הנחיתה צוות רפואי מקומי פינה את האם והיילוד לבית חולים סמוך.

שאר 111 הנוסעים במטוס הגיעו לפיניקס באיחור של שעתיים לאחר שהחליפו מטוס. חברת התעופה מסרה כי היא גאה בהתנהלות של הצוות והנוסעים במהלך האירוע, ופרסמה כי כולם פעלו כפי שציפו מהם.