ארה"ב: פיזיקאי ישראלי נעצר בחשד לפדופיליה

ירון סגל, פיזיקאי בעל אזרחות ישראלית מאוניברסיטת MIT במסצ'וסטס, נעצר בשדה התעופה בקולורדו לאחר שנלכד במבצע עוקץ משטרתי, במהלכו זוהה כמשדל אישה ושתי בנותיה, שאחת מהן, ככל הנראה, בת 12, להיפגש עמו למטרות מיניות

חוקר ישראלי מאוניברסיטת MIT בארה"ב, נעצר בעקבות מבצע עוקץ משטרתי במהלכו זוהה האיש כמנסה לארגן פגישה למטרות מיניות עם אישה ושתי בנותיה, שנודע לו שאחת מהן בת 12, כך דיווח אתר האינטרנט של רשת "פוקס ניוז".

הפיזיקאי החשוד ירון סגל, שוחח עם האישה, שעבדה כסוכנת פדרלית סמויה, בשיחת צ'אט. הוא נעצר בשדה התעופה בקולורדו לאחר שעל פי החשד טס לשם כדי לפגוש את האישה ושתי בנותיה, כמתוכנן, שעל פי הרשויות, שתיהן קטינות בנות 16 ו-12.

על פי האישום, סגל הבהיר בשיחות עם האישה כי הוא מעוניין לקיים יחסי מין איתה ועם שתי בנותיה. "חלק נרחב משיחות הצ'אט היו בעלות אופי מיני מובהק", סיפרה הסוכנת. עוד דווח, כי הפיזיקאי הישראלי נהג לכנות עצמו בחדרי הצ'אט בשמות כגון: "ילד-אונס-עינוי-ברוטליות".

סגל, הנושא דרכון ישראלי, נתפס על ידי סוכנים של המשרד לביטחון פנים בארה"ב ומואשם בעבירות של "נסיעה למטרות מיניות עם קטין מתחת לגיל 12".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת