פרקליטתו של הרוצח מטולוז: "הוא חף מפשע"

רשת הטלוויזיה הצרפתית BFM TV דיווחה היום כי עורכת הדין שמונתה על ידי משפחת מראח במטרה לחקור את נסיבות מותו, אמרה במסיבת עיתונאים שקיימה כי בידה סרטוני וידאו המחזקים את החשש כי מרשה חוסל על ידי המשטרה הצרפתית. "שומעים אותו צועק בבירור: 'אני חף מפשע'"

מוחמד מראח, הרוצח מטולוז זכאי? (חדשות 2)

לאחר מותו של הרוצח מטולוז מוחמד מראח, שאחראי לטבח של שבעה בני אדם, ביניהם הרב יונתן סנדלר, שני ילדיו וכן בתו של מנהל בית הספר "אוצר התורה", שכר אביו עורכת דין ממוצא אלג'יראי, זאח'יה מוכתרי, כדי שתבדוק ותחקור את נסיבות מותו של בנו.

רשת הטלוויזיה הצרפתית BFM TV דיווחה היום, שבמסיבת עיתונאים שקיימה הפרקליטה, ציינה כי בידיה "הוכחות חותכות" וראיות מוצקות לחפותו של מרשה, מוחמד מראח. "בידינו שני סרטוני וידאו זהים בני עשרים דקות בהם רואים בבירור את מרשי צועק לעבר השוטרים: 'אני חף מפשע'", אמרה מוכתרי והוסיפה, כי "אנשים שנכחו באירוע ורוצים שהאמת תצא לאור נתנו לי את הסרטונים הללו".

עורכת הדין לא הציגה את הסרטונים במסיבת העיתונאים שקיימה, אך עמדה על כך שהראיות שנמצאות בידיה "אותנטיות". בסוף דבריה, מסרה פרקליטתו של הרוצח, כי "מרשי נוצל את ידי המשטרה והשלטון הצרפתי. ניתן לומר בפירוש כי מוחמד מראח חוסל כדי שהאמת לא תראה אור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת