הפרס הראשון: 500 מיליון דולר

שיא חסר תקדים בלוטו האמריקני משגע יבשת שלמה. הסכום הצטבר מאז חודש ינואר האחרון בו אשה מג'ורג'יה זכתה ב-72 מיליון דולרים. על מנת לזכות יש לבחור 5 מספרים מבין 56 אפשריים ואת כדור המאני בול מתוך 46 מספרים. הזוכה המאושר יוכל לקבל את הסכום לאורך 26 שנים או 72% מהסכום מיד. מחיר הכרטיס: דולר אחד בלבד

"מה אתם הייתם עושים עם 500 מיליון דולר?" (חדשות 2)

"מה אתם הייתם עושים עם 500 מיליון דולר?", זו השאלה שמטרידה רבים מתושבי ארצות הברית בימים האחרונים לאחר שסכום הזכייה בהגרלת הלוטו המקומית זינק לשיא שובר שיאים של כחצי מיליארד דולר.

ביום שלישי האחרון לא נמצא זוכה בפרס העצום בפני עצמו שעמד על כ-363 מיליון דולר, לכן זינק סכום הפרס לשיא של כל הזמנים בארצות הברית. "אנחנו קוראים לזה הפרס הגדול ביקום", אמר בכיר במפעל היוקרתי, "ההתרגשות עצומה ואני מניח שהפרס עשוי לגדול אף יותר", הוסיף.

על מנת לזכות בפרס היוקרתי יש לבחור חמישה מספרים שיעלו בגורל מבין 56 מספרים אפשריים. בנוסף יש לבחור מספר נוסף, "המגה בול" שמוגרל מבין 46 מספרים אפשריים. בבוקר יום שבת, שעון ישראל, יישלפו ששת המספרים הזוכים.

הפרס צמח מאז ה-24 ביונאר השנה כשאישה מג'ורג'יה זכתה ב-72 מיליון דולר ומאז לא נרשמה זכייה נוספת. הסכום הגבוה ביותר ששולם אי פעם בהגרלה האמריקנית היה 365 מיליון דולר. הפרס הדימיוני חולק לשמונה עובדי מפעל מזון באיידהו שחייהם השתנו ברגע אחד.

סיכויי הזכייה עומדים על 1 ל-175 מיליון ומחיר הכרטיס עומד על דולר אחד בלבד. הזוכים בהגרלת הלוטו יוכלו לקבל את הסכום בתשלומים לאורך 26 שנים או לחילופין לקבל 72% מהסכום (כ-359 מיליון דולר) ברגע הזכייה, הסכומים אמנם לפני מס אך סביר להניח שהזוכה בפרס לא יתלונן על כך כלל.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת