הקברניט צעק "אל קעידה" - ונכבל

תקרית מלחיצה על טיסה של חברת ג'ט בלו שהייתה בדרכה ללאס וגאס: נוסעי המטוס הבחינו באדם שמנסה לפרוץ לתא הטייס כשהוא צועק "אל קעידה", "פיגוע" ו"אירן". בהמשך התברר שמדובר בקברניט הטיסה, ולא עבר זמן עד שהוא נכבל לרצפה. המטוס ביצע נחיתת חירום והקברניט, שעבר מעין התמוטטות עצבים, הורד מהמטוס. צפו

תקרית מלחיצה בטיסה של חברת ג'ט בלו מניו יורק ללאס וגאס: בזמן שהמטוס היה באוויר, נשמעו צעקות מכיוון תא הטייס וקריאות "אל קעידה", "אירן" ו"פיגוע". כשהפנו את מבטם לחלק הקדמי של המטוס, הבינו שמדובר בלא אחר מאשר קברניט הטיסה.

לא עבר זמן רב עד שצוות המטוס התנפל על הקברניט וכבל אותו בעזרתם של חלק מהנוסעים. לאחר כמה דקות המטוס ביצע נחיתת חירום בטקסס, לשם כבר הגיעו אנשי ה-FBI ופתחו בחקירה. מבדיקה ראשונית נראה שהאיש עבר סוג של התמוטטות עצבים, שהובילה אותו להשתולל בתא הטייס. כדי שלא יפריע למהלך הטיסה, הטייס נעל אותו מחוץ לתא- ואז הוא החל להתפרע ולדפוק על הדלתות.

חלק מהנוסעים תיעדו את עליית צוות הבולשת הפדרלית, שאזק את הקברניט על המטוס. "הוא התחיל לצעוק שיש פצצה על המטוס ואמר לכולנו שאנחנו צריכים לרדת", סיפר אחד הנוסעים. "הוא צעק גם שמות של מדינות כמו אירן, עירק, ואפגניסטן, לא ברור מה בדיוק קרה לו".

דובר חברת ג'ט בלו מסר בתגובה ל"ניו יורק טיימס", כי הם בודקים את התקרית החריגה, אבל לא מוסרים את שם הקברניט מתוך רצון לשמור על פרטיותו. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת