קניבל רוסי הודה: "רצחתי ואכלתי 6 בני אדם"

פרשת קניבליזם מסעירה את רוסיה. אדם שנעצר על ידי המשטרה בחשד לגניבה מחנות, הפתיע את החוקרים וסיפר להם: "לא רק שגנבתי מחנות, גם רצחתי שישה בני אדם ואכלתי את איבריהם הפנימיים". לאחר שהוביל את המשטרה למקום בו קבר את הגופות, הוא סיפק הסבר מעניין למעשיו. "חברה שלי אמרה שאני אפס, רציתי להוכיח לה שהיא טועה"

שאב השראה ממנו? חניבעל לקטר (חדשות 2)

כלי התקשורת ברוסיה מדווחים הערב על התפתחות דרמטית בחקירת שורה של מקרי רצח במדינה. בתום חקירה ממושכת נעצר אלכסנדר ביצ'קוב, שהודה ברצח של שישה בני אדם - במטרה לאכול את איבריהם הפנימיים. על פי החשד, לאחר שביצ'קוב רצח את קורבנותיו, הוא קינח באכילת הלב והכבד שלהם.

הקניבל הסדרתי בכלל נעצר לאחר שגנב מחנויות בעיר בלינסקי המרוחקת יותר מ-600 ק"מ ממוסקבה, ואז התוודה בפני חוקרי המשטרה על מעשיו המזוויעים. "חברה שלי עזבה אותי כי היא חושבת שאני סמרטוט", אמר ביצ'קוב לחוקרים, "רציתי להוכיח לה שהיא טועה". למרבה החוצפה, ביצ'קוב אף ניהל יומן בעקבות המעשים, בו תיעד כל "ארוחה" של בני אדם.

לאחר ההודאה המפתיעה, הוביל אותם הקניבל הרוסי אל המקום בו קבר את שרידי הגופות. "יש אכן עדויות לאכילת אדם", אישר גורם בפרקליטות הרוסית שצפויה להגיש נגדו בקרוב כתב אישום חמור.

זהו לא המקרה הראשון של קניבליזם סדרתי ברוסיה. בשנת 2007 גזר בית משפט במדינה מאסר עולם על אלכסנדר פיצ'ושקין, לאחר שרצח ואכל את גופותיהם של 48 בני אדם. "רציתי לרצוח עוד 16 בני אדם, כדי למלא לוח שחמט שלם", אמר אז לחוקריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת