לעיני המצלמה: עבריינים ירו בילדה בת 5

מצלמות האבטחה בסופרמרקט בלונדון תיעדו את הרגעים שבהם נכנס עבריין לחנות בשיאו של עימות בנשק חם עם אנשי כנופיה יריבה. את המחיר על מעשיו נאלצה לשלם ת'ושה, בת חמש, שנפגעה בחזה מירי וככל הנראה לא תזכה להגשים את חלומה להיות רקדנית

ת'ושה קמלסווראן, ילדה בריטית בת חמש, חלמה להיות רקדנית. היא נהגה לפצוח במחולות כמעט בכל מקום שאליו הגיעה - אפילו במעברים של חנות הסופרמרקט אותה מנהל קרוב משפחתה. כעת היא נאבקת על חייה, אחרי שחברי כנופיה לונדונית ירו בה והותירה אותה מתבוססת בדמה על הרצפה כשהיא משותקת.

האירוע המחריד תועד במצלמות האבטחה של החנות והוצג בפני חבר המושבעים שדן בפרשה בבית משפט בלונדון - שם הורשעו שלושה נאשמים, חברי כנופיית ABM שמטילה את אימתה על הבירה הבריטית, בתקיפה האכזרית. לאורך כל הדיון השפילו השלושה את ראשיהם.

התקיפה האלימה החלה כשאחד הפורעים ניסה למצוא מקלט בתוך החנות. חברי כנופיה יריבה פרצו פנימה ופתחו באש, בזמן שת'ושה הקטנה המשיכה לרקוד כהרגלה. היא נתקפה חרדה למשמע קולות הירי, וכעבור שניות נפגעה בחזה מכדור שירה הנאשם נתנאל גרנט והתמוטטה.

הרופא שטיפל בילדה העיד כי בעקבות הפגיעה שספגה, התמודדה ת'ושה עם כמה התקפי לב שאף גרמו לשטף דם בבית החזה שלה. בבית החולים שבו מטופלת הילדה אמרו בצער כי "היא שרדה, אבל קרוב לוודאי שלא תוכל עוד לדבר ולא תשוב לרקוד לעולם".

בתיעוד נראים גם אחיה של ת'ושה, בן 12, ואחותה הקטנה, בת שלוש, שלמרבה המזל - לא נפגעו מאש הפושעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת