סרקוזי מבקש: לא לשדר תיעוד הטבח בטולוז

נשיא צרפת ניקולא סרקוזי נפגש היום עם מפקד המשטרה הצרפתית והבין שסרט התיעוד של מוחמד מראח הגיע לידי רשתות טלוויזיה ברחבי צרפת והעולם. הנשיא הצרפתי כינס מסיבת עיתונאים ובה קרא לראשי הרשתות הצרפתיות לא לשדר את התמונות. "אני קורא למנהלי כל התחנות שקיבלו לידיהם את התמונות, לא לשדר אותן בשום מקרה"

נשיא צרפת ניקולא סרקוזי קרא לרשתות הטלוויזיה הצרפתיות לא לשדר את את התמונות שצילם מוחמד מראח במהלך מסעות הקטל שערך בטולוז, בהם נהרגו יונתן סנדלר, שני בניו והילדה תמר מונסונגו. בתגובה רשת הטלוויזיה הקטארית אל ג'זירה הודיעה שהיא לא תשדר את התמונות שנמסרו למשרדי התחנה בפריז .

על פי הדיווחים הסרטים נערכו והוכנסו לתוחם תכני הטפה מוסלמים ופסוקים מהקוראן. "אני קורא למנהלי כל התחנות שקיבלו לידיהם את התמונות, לא לשדר אותן בשום מקרה", אמר סרקוזי במסיבת עיתונאים שכינס, "אני קורא להם לעשות כך מתןך כבוד לקורבנותיה של צרפת".

סרקוזי אמר את הדברים אחרי שנפגש עם מפקד משטרת צרפת. בפגישה הבין הנשיא הצרפתי שאנשי המשרד של רשת אל ג'זירה שלחו העתק של התמונות למשרדי הרשת בקטאר. את בקשתו של סרקוזי מלווה הוראה מהרגולטור הצרפתי שקרא לרשתות לא לשדר את התמונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת