העונש לבוגד במאפיה: נאכל על ידי חבריו

המאפיה הסרבית היא אחת המאפיות האלימות שפועלות באירופה. המשטרה בספרד חושפת דוגמה לקיצוניות של חברי הארגון: חבר ארגון הפשע, שנודע בשם "הקצב", הודה כי חבר בארגון שבגד וגנב כספים, הוכה למוות בפטיש - ונאכל על ידי ראשי הארגון

לוקה בוז'וביץ' - ראש המאפיה הסרבית (SKY NEWS)

עונש מזעזע לבוגד במאפיה: חבר בארגון פשע סרבי שגנב מחבריו, הוכה למוות בפטיש, גופו נטחן במטחנת בשר, הוא בושל - ונאכל על ידי גנגסטרים. כך טוענת המשטרה הספרדית שחוקרת את נסיבות מותו של מילאן ג'וריסיץ' בן ה37 שנהרג במדריד על ידי פושעים מחבורת "זמון" - ארגון פשע מאורגן שפועל מבלגרד בכל רחבי אירופה.

גופו של ג'וריסיץ' תובל ברוטב לבשר, שופד, בושל ונאכל. המעשה המזוויע נודע למשטרה אחרי שחילצו הודאה מאחד מחברי הכנופיה שנעצר, סטרטקו קאליניץ', זכה לכינוי "הקצב". על פי הפרסומים המשטרה מצאה את עצמותיו של הבוגד בנהר ובדירה שבה התבצע הרצח.

ברח מהרשויות, אך לא הצליח להימלט מזרועות המאפיה

על פי החקירה, אנשי המאפיה חשבו שג'וריסיץ' בגד בהם וגנב כספים מהארגון ב-2009 וניסה לברוח מחבריו לארגון. אבל הם לא היחידים שחיפשו אותו: ג'וריסיץ' החל לברוח ברחבי אירופה אחרי שבית המשפט בבלגרד מצא אותו אשם בסיוע לרצח ראש ממשלת סרביה זוראן דג'ינדגיץ' ב-2003.  הוא הצליח להימלט מהרשויות ושמו הופיע כמעט בכל תחנת גבול וכן במקום בולט ברשימת המבוקשים של האינטרפול.

על פי החשד במשטרה, את המעשה הקניבאלי ביצע לוקה בוזו'וויץ', חבר מאפיה מסרביה שנעצר בוולנסיה בחודש שעבר שגם הוא לקח חלק בחיסולו של ראש ממשלת סרביה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת