העונש לזונה: כליאה, הצלפות וקעקוע ברקוד על היד

משטרת ספרד חשפה רשת אלימה במיוחד של סחר בנשים בלב העיר מדריד. הסרסורים, עשרות גברים ממוצא רומני, נהגו להכות את הנשים, לכבול אותן, להצליף בהן וגם לקעקע ברקודים על ידיהן כ"סימן בעלות". העצורים הם חלק משתי כנופיות ששלטו ברחובות העיר

קעקוע הברקוד על פרק היד (משטרת ספרד)

סיפורים קשים על סחר בנשים אינם משהו חדש, אולם פרשה שנחשפה בספרד מעלה, כך נראה, את הרף בכל הנוגע לאלימות ולאכזריות של הסוחרים.

משטרת ספרד חוקרת חשד לפיו רשת זנות במדריד הייתה אחראית להכאתה של צעירה בת 19, כבילתה, ואף קעקוע של ברקוד בתוך עורה, על פרק היד. על לפי החשד - היא לא היחידה. הצעירה שעברה התעללות, אזרחית ספרד, הוחזקה בניגוד לרצונה וקועקעה כ"סימן בעלות", המסמל בנוסף כמה כסף היא חייבת ל"בעליה" הסרסורים.

במשטרה חושדים שהאישה ספגה הצלפות בשוט, נכבלה לתנור וגם עברה גילוח של שיער ראשה וגבותיה - הכל חלק מאותו הליך של רשת הזנות שנחשפה במרכז מדריד. החוקרים עצרו 22 חשודים שלכאורה השתמשו באלימות כדי להכריח נשים לעסוק בזנות וקעקעו ברקודים על עורן.

כל העצורים, כך דווח, הם אזרחי רומניה. במעצרם נתפסו גם אקדחים ותחמושת. המשטרה לקחה לרשותה 140 אלף אירו מהחשודים, שהוסתרו בתוך "תקרה כפולה", יחד עם תכשיטי זהב. מדובר, לפי הצהרת המשטרה, בשתי כנופיות ששלטו לפי חלוקה מוסכמת ברחובות העיר המתוירת.

מחקירת המשטרה עלה כי הסרסורים דיברו על הנשים כ"חבילות", "מזוודות" או "אופניים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת