חברתו של החייל שנרצח ע"י המחבל מטולוז תינשא לו לאחר מותו

רק בצרפת יכול להתרחש סיפור אהבה שכזה: צעירה הרה בת 21 שהייתה חברתו של אחד החיילים הצרפתים שנרצחו בראשית החודש ע"י המחבל מטולוז מוחמד מראח, מתכוונת להינשא לו לאחר מותו - כך מדווחים היום כלי תקשורת בצרפת. "חתונה מאוחרת" שכזו היא עניין מוכר בצרפת, אך זקוקה לאישורו של הנשיא סרקוזי

48 שעות אחרי חיסולו של מבצע הטבח בטולוז מוחמד מראח, צרפת עדיין נסערת. כלי התקשורת מדווחים בהרחבה על התקדמות חקירת הטבח, כמו גם על דמותו של מראח, שהיה אחראי לרצח שלושה חיילים צרפתים.

בצהריים דיווחו כלי תקשורת בצרפת כי חברתו של עאבל שנוף, אחד מהחיילים הצרפתיים שנרצחו על ידי מראח, הנמצאת בהריון מתקדם, מתכוונת להינשא לבחיר לבה שנרצח. עורך דינה של המשפחה אישר את הדברים.

שנוף נורה למוות על ידי מראח מוקדם יותר החודש בדרום צרפת, שעה שהוציא כסף מכספומט במקום. כעת, מתכוונת חברתו ההרה בת ה-21, קארוליין מונט, מתכוונת לממש את הבטחתה לפני מותו - ולהינשא לו חרף העובדה שהוא כבר לא בין החיים. "נקיים את הטקס בשבועות הקרובים", הודיעה משפחתה של החברה.

סרקוזי יצטרך לאשר החתונה המאוחרת

החתונה המאוחרת אינה נחשבת לתקדים בצרפת. החוק מאפשר לזוגות להינשא, אם הם התארסו בטרם אחד מהם הלך לעולמו. עם זאת, חתונה שכזו צריכה לקבל אישור מהנשיא ניקולא סרקוזי. "קיימתי שני טקסים כאלו בעבר", סיפר עורך הדין של המשפחה בראיון לכלי תקשורת מקומיים. "בטקס הזה ניצב כיסא ריק לשם ציון זכרונו של ההרוג".

לדברי עורך הדין, בקשה רשמית לחתונה יוצאת הדופן כבר הועברה לנשיא סרקוזי, אך הוא עדיין לא קיבל תשובה רשמית לפנייה מלשכתו. "לא תהיה שום בעיה", אמר היום עורך הדין. "אני מקווה שקיומו של הטקס יוביל לכך שלתינוק שיוולד יהיה אבא".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת