היטלר מככב בפרסומת לשמפו בטורקיה

בערוץ ספורט בטורקיה ניתן להיתקל בימים האחרונים באדולף היטלר בכבודו ובעצמו. הצורר הנאצי "מככב" בקמפיין חדש ומקומם למכירת שמפו מיוחד לגברים. "למה אתה משמש בשמפו לנשים אם אתה לא לובש בגדי נשים?", 'אומר' היטלר בסרטון, "עכשיו יש שמפו מאה אחוז לגברים"

קמפיין מקומם במיוחד משודר בימים אלו בטלוויזיה הטורקית. בניסיון למכור לצופים שמפו מיוחד לגברים, משודרת פרסומת חדשה בה מופיע לא אחר מאשר הצורר הנאצי אדולף היטלר.

טורקיה בדרך כלל לא מהססת לגנות פיגועים ומקרי רצח קשים, אך סביב הרצח המזעזע בבית הספר היהודי בטולוז בחרה הממשלה הטורקית לשתוק לחלוטין. פרסומת בוטה ביותר שמשודרת בערוץ ספורט המשדר משחקי כדורגל בטורקיה חושפת אולי את הלך הרוח במדינה - פרסומת אנטישמית שנעזרת בדמותו של היטלר כדי למכור שמפו חדש שיצא לשווקים.

בסרטון הפרסומת נראה אדולף היטלר נואם להמונים, כאשר הוא מדובב ואמר את הדברים הבאים: "למה אתה משמש בשמפו לנשים אם אתה לא לובש בגדי נשים?! עכשיו יש שמפו מאה אחוז לגברים - 'ביומן'. גבר אמיתי חופף ב'ביומן!".

נראה שבטורקיה, הצגתו של היטלר כפרזנטור לקמפיין לא נראית יוצאת דופן או חריגה, זאת על רקע הידרדרות ביחסים בין ישראל לטורקיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת