נשיקה גאה לעיניו של המועמד השמרן

המועמד לנשיאות מטעם המפלגה הרפובליקנית, ריק סנטורום, ידוע בדעותיו השמרניות נגד הומואים. אבל במהלך נאום שנשא בסוף השבוע, נאלץ סנטורום לחזות בזוג גברים מתנשקים ביציע הצפוני של האולם. השניים נגררו מחוץ לאולם לקול קריאות בוז של ההמון המשולהב, וציינו כי "המסר הוא לא המיניות שלנו, אלא דעותיו ההומופוביות"

המועמד השמרן לנשיאות ארה"ב מטעם המפלגה הרפובליקנית, ריק סנטורום, נשא נאום בליל שישי האחרון באוניברסיטת "ארלינגטון הייטס" שבמדינת אילינוי. בנאומו דיבר המועמד לנשיאות, בין היתר, על מדיניות הרווחה והסעד של ארה"ב ורפורמת הביטוח הרפואי שהונהגה בתקופת כהונתו של הנשיא הנוכחי, ברק אובמה, אבל מה שללא ספק גנב את ההצגה היה נשיקה גאה במיוחד בקהל.

בשלב מסוים הבחין סנטורום בשני גברים המתנשקים ביציע הצפוני של האולם. בתום הנשיקה הניף אחד מהם את ידו באוויר לאות ניצחון, תוך שמאבטחי המקום גוררים אותם מחוץ לאולם בכוח ותומכיה המשולהבים של המפלגה הרפובליקנית קוראים לעברם קריאות בוז וצועקים: "ארה"ב! ארה"ב! ארה"ב!".

סנטורום, בעל הדעות השמרניות המתנגד בין היתר להפלות ולנישואין חד-מיניים, לא התבלבל והמשיך בשלווה את נאומו ואמר: "נעמוד על ערכיה של ארה"ב, שהפכו אותה למדינה הטובה ביותר בעולם".

צמד המתנשקים, טימותי טרוס ובן קליפורד, לא הסכימו לגלות האם הם הומואים, ואמרו כי "המסר כאן הוא לא המיניות שלנו, אלא דעותיו ההומופוביות של סנטורום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת