הכלבה המכוערת בעולם מתה בגיל 15

כבר לא בין החיים אבל עדיין הכי מכוערת: הכלבה "יודה" שזכתה לאחרונה בתואר הכלבה המכוערת בעולם, הלכה לעולמה בשנתה בגיל 15. מי שהייתה זכורה בזכות הפרווה הדלילה שלה והלשון הבולטת, תמשיך להחזיק בתואר המפוקפק עד שיוכתר כלב מכוער חדש במקומה. "תמיד יהיו לי זכרונות מצחיקים ממנה", אומרת הבעלים האבלה

נחה על משכבה בכיעור. הכלבה יודה (AP)

כשחיית מחמד מתה, נהוג לומר עליה דברים טובים. במקרה של יודה, אם תגידו עליה שהיא הייתה הכי מכוערת בעולם - מדובר במחמאה לכל דבר. הכלבה שזכתה בתואר המכובד "הכי מכוערת בעולם" לשנת 2011, הלכה בליל שבת לעולמה בזמן שישנה בביתה בקליפורניה, והיא בת 15.

למרות מותה, תחזיק יודה בתואר המפוקפק גם אחרי מותה, עד לזכיית הולך על ארבע חדש שיפגין את כיעורו בתחרות הבאה שתיערך בקיץ הקרוב. היא הרוויחה את המעמד המיוחד בזכות פרוותה הקצרה, והלשון הבולטת והארוכה שלה.

יודה, הכלאה בין כלב סיני לצ'יוואווה, שקלה פחות מקילו. הבעלים שלה, טרי שומאכר, סיפרה שכשמצאה אותה לראשונה בבניין נטוש היא הייתה משוכנעת שמדובר בעכברוש.  

"תמיד יהיו לי זכרונות מצחיקים ממנה", אמרה הבעלים לאחר מותה. "אני מתנחמת בידיעה שהיא מצטרפת לאבא ואמא שלי, שאהבו אותה כל כך. הזכרונות ממנה ימשיכו לחיות לנצח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת