צפו: שיא גינס חדש ב"מצעד ביקיני"

חוף "פנמה סיטי" אירח אמש את מצעד הביקיני הגדול שנערך אי פעם בעולם. תחת החוקים הקפדנים של אנשי ספר השיאים של גינס, צעדו 450 נשים בביקיני למרחק של יותר מקילומטר והצליחו לאתגר את נשות אוסטרליה שהחזיקו בשיא עד היום

שיא עולמי חדש נשבר: יום האישה מצוין היום ברחבי העולם, ובחוף פנמה סיטי שבפלורידה החליטו לערוך צעדת "גאווה נשית" - בביקיני. 450 נשים ונערות לבושות בבגדי ים שברו שיא גינס חדש בקטגורית מצעד הביקיני הגדול בעולם.

באוסטרליה, אשר החזיקה בשיא הקודם, התאספו באוקטובר האחרון 357 נשים לבושות בביקיני צבעוני על "החוף המוזהב". נשות איי קיימן, אשר הצליחו לאסוף בפעם הקודמת רק 355 חברות, התגייסו גם השנה לשבור את השיא הנחשק, אבל מי שהתעלו מעל כולן - היו נשות פלורידה.

"לא רק שברנו את השיא, אלא פיצחנו אותו", אמר דן ראו, שמנהל את חוף פנמה סיטי והיה ה"מוח" מאחורי המיזם. "כולם מאוד נהנו כאן", אמר למממנים הרבים של האירוע - רובם, כצפוי, גברים.

על אף שהאירוע נראה כחגיגה שמטרתה רק כיף ובשר חשוף, מסתבר של"מצעד הביקיני" גם מטרה רצינית - גיוס 1,000 דולר שישמשו להקמת שירותים מיוחדים, שיספקו לנכים גישה נוחה יותר לחוף הים שבפלורידה.

זה המקום לציין כי על פי חוקי ספר השיאים של גינס, קיימות שלוש דרישות לפיהן אירוע יכול להיקרא "מצעד": תנאי אחד הוא שעל הנשים לצעוד למרחק של מייל אחד, דרישה נוספת היא שעל כולן להיות נשים, והדרישה השלישית היא שעל כולן ללבוש ביקיני של שני חלקים, ולאף אחת מהמשתתפות אסור להסירו במהלך הצעידה. בנות פלורידה מילאו אחר כל התנאים - ושברו את השיא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת