ארה"ב: הצילה את ילדיה בטורנדו, אך איבדה את רגליה

תושבי ארה"ב שהוכו בטורנדו בשבוע שעבר עדיין מנסים להתאושש מהסופה הקטלנית. סיפורה של סטפני דקר, אם לשני ילדים מאינדיאנה, ריגש היום אומה שלמה: כשהחל הטורנדו, היא גוננה על הילדים בגופה. הבית התפרק סביבם ורהיטים וקורות פגעו בה. הילדים יצאו ללא שריטה אך הרופאים נאלצו לקטוע את רגליה של האם

משפחת דקר. ניצלו בנס (באדיבות המשפחה)

מחיר האומץ: אם מאינדיאנה שהצילה את חיי ילדיה והגנה עליהם בגופה בסופת הטורנדו שהכתה במדינה בשבוע שעבר, איבדה בבית החולים את שתי רגליה.

סטפני דקר בת ה-36 אמרה בריאיון לרשת "פוקס" כי היא אספה את ילדיה, דומיניק בן ה-8 וריס בת ה-5, מוקדם מבית הספר כשהיא שמעה שהסופה מתקרבת. השלושה היו במרתף הבית כשהטורנדו הכה.

"הייתה רוח כמו שלא ראיתי אף פעם", סיפרה דקר. "ואז הזכוכית נשברה, וכל הבית החל לעוף". בשבריר שנייה החליטה האם להציל את ילדיה, עטפה אותם בשמיכה והטילה את גופה מעליהם.

"אמא, אני לא יכול לחיות בלעדייך"

היא המשיכה לתאר, "הכל פגע לי בגב: עמודים, קורות, רהיטים, הכל פשוט עף עליי. הילדים צרחו, 'אמא, אני לא יכול לחיות בלעדייך, אני לא רוצה למות, בבקשה אל תתני לי למות' ואני אמרתי, 'אנחנו לא הולכים למות, אנחנו נשרוד'".

באורח נס, הילדים יצאו מהסופה הקטלנית ללא שריטה. אמם איבדה רגל אחת מעל הברך, ואת השנייה מעל הקרסול. "כשהסתכלתי למטה וראיתי את הרגליים שלי והבנתי שהן או קטועות או בקושי מחוברות, לקחתי את הטלפון שלי וצילמתי סרטון וידאו לבעלי. סיפרתי לו שאני אוהבת אותו, ושהילדים אוהבים אותו, למקרה שמשהו יקרה לנו".

"התפללתי שיהיה לי את הכוח לשרוד, שאני רוצה שלילדים האלה תהיה אמא ושאני לא רוצה שהם יגדלו בלעדיי", אמרה. תפילותיה נענו כששכן הציל את חייה. הוא רץ להזעיק עזרה ומצא שוטר שסייר באזור. השוטר שם לה חוסמי עורקים ובלם את אובדן הדם.

בית המשפחה נהרס לחלוטין. ג'ו, בעלה של סטפני, אמר לסוכנות הידיעות AP שהעובדה שאשתו שרדה היא "די מדהימה". "אמרתי לה' 'הם כאן בגללך'. שום דבר אחר לא משנה עכשיו. אמרתי לה, 'את תהיי כאן בשביל הילדים, ואת תראי אותם גדלים'".

התינוקת שהתייתמה בטורנדו מתה מפצעיה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת