"תעזרו לי, זאת התקווה האחרונה"

צעיר מארה"ב הסובל מהשמנת יתר חולנית קרא לעזרה באינטרנט לאחר שכל ניסיונותיו לרדת במשקל נכשלו. "ניסיתי הכל, אני לא יודע מה לעשות". הסרטון קיבל מאות אלפי צפיות תוך ימים בודדים, ובין השאר יצרו איתו קשר מאמן כושר ידוע ותחקירנים מהתוכנית של ד"ר פיל. צפו בסרטון המרגש

"תעזרו לי". גיבס (יו-טיוב)

צעיר בן 23, הסובל מהשמנת יתר קיצונית, פנה לאינטרנט בבקשה לעזרה לאחר שכל ניסיונותיו לרדת במשקל נכשלו. רוברט גיבס, תושב העיר לימרוויל שבקליפורניה, ארה"ב, העלה ליו-טיוב סרטון בו הוא מבקש מהעולם לעזור לו לרדת במשקל. בסרטון, גיבס אומר שהוא שוקל 300 ק"ג ולדבריו "ניסה הכל" כדי לרדת במשקל בעצמו, כולל אישפוז בבית חולים, אך לא הצליח לשמור על משקלו.

לדברי גיבס, הפיץ את הווידאו כיוון שאינו יודע יותר מה לעשות. "אני פונה לצופים בבקשה לשתף את הסרטון כמה שיותר. "אני צריך תזונאי, מאמן כושר. אולי אפילו את מגיש הטלוויזיה ד"ר פיל או להשתתף ב"לרדת בגדול".

גיבס מצפה שכמה אנשים יצחקו עליו, אבל זה לא עוצר אותו. לאותם ציניקנים אומר גיבס בדמעות שזאת ההזדמנות האחרונה שלו ולכן הוא מוכן לספוג גם עלבונות. גיבס, חולה סכרת, אמר כי הוא מבועת מהרעיון שלא יוכל לצפות באחיינים שלו גדלים ואינו מסוגל להתמודד עם המחשבה שלעולם לא תהיה לו משפחה משלו.

הסרטון קיבל לא פחות מ-875,000 צפיות ביו-טיוב בארבעת הימים הראשונים מאז שעלה לאתר. מאז הפרסום, מאמן כושר ידוע מקליפורניה יצר איתו קשר כמו גם תחקירנים מהתוכנית של ד"ר פיל. סרטונים אחרים הועלו לאתר והציעו לגיבס תמיכה ואיחלו לו הצלחה. לעומתם, כמה העלו סרטונים שלעגו לו ושאלו מי משלם את החשבונות הרפואיים שלו, את האוכל שלו ואת שכר הדירה בה הוא מתגורר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת