התינוקת שהתייתמה בטורנדו מתה מפצעיה

סיפורה של אנג'ל באבקוק בת השנה וחצי ריגש רבים ברחבי העולם, לאחר שדווח כי התינוקת היא השריד היחידי ממשפחתה אשר נספתה בטורנדו הקטלני בארה"ב. אך הבוקר הגיעו בשורות עצובות מאינדיאנה, שם הכריזו הרופאים על מותה של באבקוק שנפצעה קשה בסופה - ואותרה 16 ק"מ מביתה

אנג'ל באבקוק (פייסבוק)

סוף עצוב: אנג'ל באבקוק, הפעוטה בת השנה וחצי שריגשה את ארה"ב כולה לאחר ששרדה את סופת הטורנדו באינדיאנה - שהרגה את כל משפחתה, מתה הלילה מפצעיה.

סבה וסבתה של הפעוטה הסכימו לבקשת הרופאים וניתקו את מכונות ההנשמה של אנג'ל הקטנה, בשל חומרת פציעותיה. ג'ק ברו, סבה של הפעוטה, אמר לעיתון "דיילי מייל" הבריטי: "אנג'ל התאחדה עם הוריה. אנחנו מודים לאל ולכולם על המחשבות והתפילות".

הסב הודה גם לצוות הרפואי בבית החולים לילדים קוסייר בעיר לואיסוויל, קנטקי, על מאמציהם להציל את נכדתו.

אנג'ל אותרה בימים האחרונים לאחר הסופה, לבדה, בשדה המרוחק 16 ק"מ מביתה. הוריה, אחותה שהייתה רק בת חודשיים ואחיה הבכור, בן שלוש במותו, נספו כולם בטורנדו הקטלני, שגבה את חייהם של עשרות.

בסוף השבוע התריעו בשירות המטאורולוגי של ארצות הברית בכ-300 אזהרות טורנדו. מחשש להרוגים נוספים מפגעי מזג האוויר, הורה הנשיא ברק אובמה לסוכנות החירום הפדרלית להציע סיוע למדינות שבתחומן מצוי אזור האסון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת