סרטון בחירות או סרטון סקס?

הקמפיין של פוטין לבחירות לנשיאות, שייערכו ביום ראשון הקרוב, בחר להתמקד בבנות רוסיה הצעירות שיצביעו בפעם הראשונה בחייהן. בסרטון מופיעות צעירות שמתלבטות האם "לעשות את זה" עם פוטין ומשתכנעות שכדאי להן, כיוון שזה יהיה מאהבה. צפו

הבחירות לנשיאות רוסיה יתקיימו ביום ראשון ונראה שהתוצאות בהן לא יהיו דרמטיות במיוחד. אבל למרות הניצחון המובטח של ולדימיר פוטין, אנשי הבחירות שלו החליטו להוסיף קצת פלפל לתשדירי הבחירות, או סקס ליתר דיוק.

תעמולת הבחירות של פוטין מתמקדת בין היתר במצביעות הצעירות, שיצביעו ביום ראשון בפעם הראשונה. בניסיון למשוך את תשומת ליבן, העלו אנשי הקמפיין שלו סרטונים שמשווים בין ההחלטה להצביע לפוטין לקיום יחסי מין בפעם הראשונה. הצעירות שמופיעות בסרטון מתלבטות אם כדאי להן "לעשות את זה" עם פוטין, ומשתכנעות שזה יהיה הצעד הנכון כיוון שזה יהיה מתוך אהבה. 

כך הפך "פוטין והבתולות הרוסיות" לתשדיר המדובר ביותר במערכת הבחירות הלא סוערת הזו. צפייה בסרטון לא מותירה הרבה דימיון לגבי האופן שבו נעשה שימוש בסקס, לנושא כמו בחירות, שרחוק ממנו שנות אור - אבל ספק אם זה מפריע לפוטין, שנהנה מהתדמית שהוא יוצר לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת