צ'אק נוריס: כל כך חזק שיקראו על שמו גשר

תושבי עיירה קטנה בסלובקיה רוצים לקרוא את שם הגשר החדש שם על שמו של כוכב הסרטים האמריקני. נוריס, שהיה בתחילת דרכו שחקן בסרטי וסדרות פעולה, הפך בשנים האחרונות לקאלט אינטרנטי בזכות אין ספור בדיחות המהללות אותו. והשאלה המתבקשת: האם זה יהיה הגשר החזק והעמיד ביותר בעולם?

הכבוד האולטימטיבי. נוריס ב"מחץ הדלתא" (מתוך הסרט "מחץ הדלתא")

גשר עם שרירים: כוכב האקשן האמריקני שהפך בשנים האחרונות למושא הערצה חסר תקדים ברשת האינטרנט עשוי לקבל את הכבוד האולטימטיבי - גשר חדש שנבנה בימים אלו בעיירה קטנה בסלובקיה ייקרא על שמו.

בעיירה הסלובקית הקטנה הסמוכה לגבול האוסטרי הוחלט לערוך משאל בקרב התושבים על מנת להכריע ולבחור את שמו של גשר חדש שישמש הולכי רגל ורוכבי אופניים. למרבה ההפתעה, מי שמוביל ברוב עצום בבחירות הוא לא אחר מכוכב הסרטים צ'אק נוריס.

השחקן האמריקני מתמודד מול שני מועמדים נוספים: מריה תרזה - קיסרית אוסטרו-הונגרית שחיה במאה ה-18, ו-דווינסקה, שמה של העיירה הנמצאת מעבר לנהר שסמוך למיקום הגשר.

ההחלטה הסופית תתקבל בחודש אפריל הקרוב. ראש העיירה פאבל פרסו אמר כי בכוונתו להקשיב לרצונות אנשיו. "באותה צורה בה בנינו את הגשר לטובת הציבור כך גם נרצה שהשם יהיה מקובל על התושבים", אמר פרסו.

נוריס הפך בשנים האחרונות מכוכב סרטי פעולה שוליים למושא הערצה לעגני של בדיחות אינטרנט שהפכו ללהיט. כעת מסתבר שהבדיחות המעריצות יתר על המידה - יצרו כנראה מציאות שתנציח את שמו של הכוכב לעד. מה שבטוח הוא שהגשר הזה יהיה הכי חזק בעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת