עוד 8 גופות נמצאו ב"קוסטה קונקורדיה"

אנשי החילוץ ממשיכים גם היום, יותר מחודש לאחר טביעת ספינת הפאר, לחפש את הנעדרים. הצוותים הצליחו למצוא עוד שמונה גופות בבטן האוניה, אך עוד לא חילצו אותן. עם מציאת הגופות, מספר ההרוגים מהאסון מגיע ל-25

הקוסטה קונקורדיה. עדיין תקועה (AP)

טרגדיית הקוסטה-קונקורדיה ממשיכה: עובדי החילוץ והסיוע באיטליה מצאו עוד שמונה גופות בספינת התענוגות ששקעה. איתור הגופות היום מעלה את מניין ההרוגים באסון ל-25. אחת מהגופות היא של ילדה בת 5, שעד כה הוגדרה נעדרת.

ספינת הפאר ה"קוסטה קונקורדיה" נתקעה מול חופי טוסקנה ב-13 בינואר, לפני קצת יותר מחודש. מזג אוויר סוער לא איפשר לצוללנים לחלץ את ארבע הגופות מבטן הספינה ולהביא אותן אל החוף. צוותי החילוץ שפועלים ממושכות באיזור הטביעה סופרים עוד 7 נעדרים מנוסעי הספינה. "זה נראה שמצאנו עוד שמונה גופות, אנו ממשיכים במבצע החילוץ", אומרים היום האנשים שאחראים לחילוץ.

לא ברור כמה זמן יימשך חילוץ הגופות

הקוסטה קונקורדיה שייטה עם 4,200 נוסעים ואנשי צוות קרוב מידי לחוף, כאשר סלע חדר לבטן הספינה. מים רבים נכנסו לחדר המנועים והשביתו את הספינה.

עובדי החילוץ הממשלתיים מנסים עתה לחלץ את הגופות שנמצאו, ולא ברור עוד כמה זמן יימשכו מאמצי החילוץ. קפטן הספינה פראנצ'סקו סקטינו, האיש שאליו מופנית האצבע המאשימה של בתי המשפט האיטלקים, ממתין להמשך משפטו. חקירת התאונה הביאה את השוטרים להאמין שסקטינו ביצע תמרון מסוכן שידוע בשם "הצדעה" לתושבי האי גיגליו, האי שאליו פונו בסופו של דבר הניצולים והגופות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת