צפו: הנשיא אובמה שר - ומזייף

מיטב אמני הבלוז הגיעו אמש לבית הלבן לכבוד "חודש התרבות השחורה" שנחגג ומצויין בימים אלה בארצות הברית. הנשיא אובמה עלה לבמה והפליא בזיופיו. "היתרון בלהיות נשיא זה שביבי קינג ומיק ג'אגר מגיעים להופיע אצלך בסלון", אמר הנשיא השחור הראשון

מועדון הבית הלבן: הנשיא האמריקני ברק אובמה הראה אמש את יכולתיו הווקליות במהלך הופעה מיוחדת שנערכה בבית הלבן. הנשיא שר מספר שורות מתוך שיר הבלוז "sweet home Chicago" והפתיע את הנוכחים בזיופיו.

מיטב סלבריטאי ארצות הברית התארחו אצל הנשיא ורעייתו מישל, שאירחו את מופע הבלוז שהתקיים בחדר המזרחי בבית הלבן. החגיגה המיוחדת נערכה לרגל חודש ההוקרה לתרבות השחורה בארצות הברית ובין הרבים שכיבדו את האירוע בנוכחותם היו מיטב זמרי הבלוז: מביבי קינג הוותיק ועד ג'ף בק ומיק ג'אגר.

"המוזיקה הזו התחילה בצניעות, שורשיה בתקופת העבדות וההפרדה, בימים בהם החברה האמריקנית התייחסה בחוסר כבוד לאותם אמנים שחורים", אמר אובמה, הנשיא השחור הראשון בתולדות ארצות הברית.

הנשיא אובמה, חובב מוזיקת בלוז ידוע, הסביר על החסרונות והיתרונות הבולטים בלהיות נשיא המעצמה הגדולה בעולם. "בחלק מהערבים כשאתה רוצה לטייל ולנקות את הראש אתה לא יכול לעשות את זה כי אנשי השירות החשאי לא מרשים זאת. אבל יש גם ערבים בהם ביבי קינג ומיק ג'אגר מגיעים להופיע אצלך בסלון", אמר הנשיא אובמה לקול צחוקם של הנוכחים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת