הציץ למחשוף של נסיכת דנמרק ונתפס

כאשר ילד בן 14 "נתפס על חם" מנסה להציץ למחשוף של חברתו לכיתה, הוא נבוך עד ההפסקה. אבל מה קורה כשמדובר בבעלה של נשיאת פינלנד – שמנסה להציץ למחשוף של נסיכת דנמרק מרי? ומה קורה כשהיא מבחינה בכך? המצלמות ראו הכל

ארוחת ערב יכולה להיות אירוע מביך. אבל כאשר זו ארוחת ערב מלכותית וכל רגע מתועד במצלמות הטלוויזיה - המבוכה הופכת לאירוע עולמי. פנטי ארג'ארבי, בעלה של נשיאת פינלנד, יודע את זה היטב אחרי שחש זאת על בשרו בארוחת ערב שקיים בבירת דנמרק קופנהגן.

מצלמות הטלוויזיה קלטו את ארג'ארבי (63) מנסה לאמץ את עיניו כדי לקבל זווית טובה יותר - היישר לחזה של שכנתו לשולחן. הבעיה מביכה בהרבה כשמדובר בחזה מלכותי - החזה של הנסיכה הדנית מרי.
הנסיכה, אשתו של יורש העצר הדני, לבשה שמלה שחורה עם מחשוף די עמוק באופן יחסי לבני מלוכה, תכשיטים כתומים בעלי ערך רב נחו על צווארה. אבל על פי מבטו של ארג'ארבי, שמזכיר מבט של ילד מתבגר, אלו לא התכשיטים שענייניו אותו.

מה שהיא לא ראתה - ראו המצלמות

עיניו של ה"גבר הראשון" של פינלנד נחו למשך כמה שניות על המחשוף המלכותי. כשמרי סובבה את ראשה בחזרה והביטה בו, כיסתה מיד בצורה אלגנטית את המחשוף בידה.

פנטי האומלל חשב שנתפס רק על ידי הנסיכה וגלגל את עיניו לכיוון הנגדי לתקרה, לרצפה, רק לא לעיניה של מרי. אבל במקום שלא היו עיניה - היו מצלמות, הרבה מאוד מצלמות.

התמונות צולמו כבר לפני מספר שבועות, אבל בימים האחרונים הן הופכות ללהיט אינטרנטי. גולשים רבים כתבו על הסרטון כי "ארג'ארבי רק אנושי". הארמון הדני לא הגיב - אבל אין ספק, משהו מעניין במחשוף של דנמרק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת