ארה"ב: 11 ילדים נכלאו בבית עם פדופיל

11 ילדים בני 5 חודשים עד 11 שנים פונו מבית בטקסס בעקבות חשד להתעללות. אחד מהמבוגרים שגם עימם בבית הוא פדופיל מורשע. לפי העדויות, הילדים נקשרו למיטות וחלקם עברו התעללות. אחד השכנים מעיד: "מעולם לא ראינו אותם מחוץ לבית"

מעולם לא יצאו מהבית. אילוסטרציה (מאור רוזנשטיין)

11 ילדים פונו מבית בטקסס בעקבות חשד שגדלו בקומונה שהתעללה בהם וגידלה אותם בתת תנאים. אחד המבוגרים שחי בבית הוא עבריין מין מוכר וברשויות חוששים שחלק מהילדים נפלו קורבן גם להתעללות מינית.

הרשויות בארצות הברית החליטו לפנות את הילדים לאחר שמצאו שמונה מהם מרותקים למיטה באחד מחדרי השינה בבית, שהיה חשוך והכיל אמצעים לקשירת הילדים למיטותיהם.

יחד עם הילדים גרו במקום עשרה מבוגרים. "איש מהם לא הביע תמיהה על כך שהילדים נקשרים למיטותיהם", סיפרה דוברת השירות להגנת הילד גוון קרטר. "כחודש לאחר הפשיטה על הבית, הרשויות עדיין פועלות כדי להבין את הקשר בין הנפשות שחיו בבית, ואת האופן שבו הגיעו אליו", הוסיפה.

שניים מהילדים הועברו לבית חולים

המבוגרים בבית סיפרו לחוקרים שהשתמשו בקשירת הילדים למיטה כאמצעי בטיחות בזמן שישנו במשך היום. בעקבות חשש לדלקת ריאות, הועברו שניים מהילדים לבית החולים וכעת פועלים להעביר את יתר הילדים למשפחות אומנה. במקביל נמשכת חקירת המשטרה, כשנראה שאיש מהשכנים של חברי הקומונה, לא ידע על מה שמתרחש בתוך הבית.

הילדים הם בני 5 חודשים עד 11 שנים. שלושה מהילדים בני למעלה מ-5 מעולם לא הלכו לבית הספר. אחת הילדות, בת 5, נמצאה קשורה למזרון מלוכלך, לילד אחר היה "פנס בעין".

"מעולם לא ראינו את הילדים מחוץ לבית"

המקרה עדיין נמצא בחקירה, כשהרשויות המקומיות בודקות האם ניתן להאשים את המבוגרים שחיו בבית בהאשמות פליליות. "המטרה הראשונה שלנו היא לדאוג ליציבות ולרווחה של הילדים", נמסר מלשכת התובע המחוזי.

בכניסה לבית בו נמצאו הילדים נתלה שלט "אין כניסה לזרים". אנשים שיצאו מהבית סירבו לדבר עם נציגי התקשורת שהתאספה בחוץ, ודיירים אחרים באזור סירבו להגיב לידיעות על הנעשה אצל השכנים. אחד מהם אמר כי מעולם לא ראה את הילדים יוצאים מהבית, אך תמיד חנו לידו שבע או שמונה מכוניות, כשלפחות אחת מהן התבררה כגנובה, כך לפי משרד הרישוי המקומי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת