שטראוס קהאן שוב חשוד: הפעם בסרסרות

פרשת סקס חדשה מאיימת על שמו הטוב של הכלכלן הבכיר וראש קרן המטבע העולמית לשעבר: הרשויות בצרפת חושדות ששטראוס קהאן הפעיל רשת זונות בשני מלונות בעיר. רק לפני חודשיים נסגר מחוסר ראיות התיק נגדו, בחשד לאונס חדרנית בחדר בית מלון

המשטרה בצרפת חוקרת חשדות נגד ראש קרן המטבע הבינלאומית לשעבר, דומיניק שטראוס קהאן, לפיהם הפעיל רשת זונות בשני מלונות במדינה. שטראוס קהאן מצדו, משתף פעולה עם המשטרה ודוחק בשוטרים לסיים את החקירה כדי שיוכל לטהר את שמו.

עורך דינו של הכלכלן הבכיר פרסם הודעה מטעמו לעיתונות שבה נאמר כי הוא מעוניין להתמודד עם מה שהוא מכנה "הלינץ' התקשורתי" שמבצעים בו, בעקבות קישור שמו לזונות ולפרשיות סקס באירופה ובארצות הברית. עם זאת, היום הוא עוכב לחקירה בעיר ליל לבירור ראשוני בנושא.

כזכור, רק בדצמבר האחרון הגיעה לסיומה פרשה נוספת שבעקבותיה כיכב במדור הפלילים, בעקבות חשדות לאונס חדרנית בבית מלון במנהטן. הפרשה מנעה משטראוס קהאן, שהיה מועמד מוביל לנשיאות צרפת, להתמודד על התפקיד, אך בסופה הוא יצא מבית המשפט בניו-יורק בתחושת ניצחון ועם חיוך רחב של מנצח לאחר שלא נמצאו ראיות מספיקות כדי להגיש כתב אישום נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת