אוסטרליה: אב זרק את בנו הפעוט מהגשר - וקפץ אחריו

משטרת קווינסלנד מנסה לגלות מה גרם לאב להשליך את בנו בן השנתיים מגשר ואז לקפוץ אל מותו. אחד הכיוונים שבודקים החוקרים הוא כי הרקע למעשה הוא מריבה משפחתית. "זו ללא ספק טרגדיה שוברת לב", אומרים במשטרה

טרגדיה באוסטרליה: גופותיהם של גבר בשנות ה-40 לחייו ובנו הפעוט נמצאו סמוך לגשר בעיר בריסביין שבמדינת קווינסלנד. על פי החשד השליך האב את בנו בן השנתיים מהגשר וקפץ אחריו.

מחקירה ראשונית של המשטרה ועדויות של עוברים ושבים במקום עולה כי האב, ככל הנראה מורה במקצועו, עצר את אופניו סמוך למעבר להולכי הרגל בצד החיצוני של הגשר. לאחר מכן ירד מהאופניים, הרים את הפעוט מעל למעקה הבטיחות - וזרק אותו למטה.

עדי ראייה מזועזעים סיפרו כי מיד לאחר מכן זינק גם האב מהגשר. מותם של השניים נקבע במקום. במשטרה המקומית החלו לחקור את הטרגדיה ומנסים לדלות פרטים נוספים אודות המשפחה על מנת להבין האם היו סימנים מוקדמים. ככל הידוע, הפעוט לא היה מוכר לשירותי הרווחה וטרם ברור אם הרקע למעשה הוא מחלוקת משפחתית לגבי משמורת על הילד.

"זו ללא ספק טרגדיה שוברת לב", אומרים במשטרה ומוסיפים כי בני המשפחה שקיבלו את הבשורה המרה הכפולה שרויים בהלם. "הם אבלים וכואבים מאוד", מעידים החוקרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק