צפו: מתקפת חייזרים או כוכב נופל?

עשרות דיווחים מאזרחים מבוהלים התקבלו השבוע במוקד החירום בדרום קרולינה, לאחר שחפץ בלתי מזוהה נראה זוהר בשמיים ומתפוצץ בעוצמה. מומחים טוענים כי מדובר במטאור, אך עדי הראייה משחזרים: "היינו בטוחים שחייזרים מגיעים"

עב"מ או מטאור? (פוקס)

עב"ם או נפילת מטאור? כמה מתושבי דרום קרולינה התעוררו השבוע בבהלה, לאחר שעצם גדול ובלתי מזוהה נצפה צונח במהירות מהשמיים ומאיר באור בוהק את האופק.

לטענת מספר עדי ראייה, העצם שנראה טס באוויר "התפוצץ" לאחר כמה שניות והשמיע קול פיצוץ שהרעיד את הבתים הסמוכים. עשרות שיחות התקבלו במוקד החירום המשטרתי המקומי בעקבות הפיצוץ, וכוח של כיבוי אש אף הוקפץ למקום - אך לא הצליח לאתר את מקור הרעש.

"זה נשמע בדיוק כמו מטאור", הסביר ד"ר צ'רלס סנט לוקס, והוסיף כי הוא מאמין שמדובר בכוכב נופל, שהוא חלק ממטר המטאורים הצפוי להתרחש באזור בחודש אפריל הקרוב.

"חשבתי שחייזרים מגיעים"

"המטאור הזה התפרק לשלושה או ארבעה חלקים, ובהק באור כחול ולבן", אמר ד"ר סנט לוק ותיאר את המחזה כמלבב. אלא שרבים מהתושבים, שהתעוררו בפחד מהפיצוץ בשעה 2:00 לפנות בוקר, כלל לא התייחסו לאירוע ברוגע.

"חשבתי שחייזרים מגיעים", אמרה אחת השכנות שהיתה עדה לאירוע. "ראיתי אור גדול ובוהק, שגרם גם לאדמה לנצוץ", הדגישה. למרות הבהלה הרבה שנגרמה, ברשויות המקומיות מדגישים כי לא דווח על כל נזק או נפגעים בעקבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת