פרטים חדשים על "בנו הצרפתי של היטלר"

גילויים חדשים שנחשפים לראשונה במגזין צרפתי, מחזקים את התאוריה שהצורר הנאצי אדולף היטלר חלק בן משותף עם נערה צרפתייה, שעמה ניהל רומן במהלך שירותו כלוחם בצבא הגרמני במלחמת העולם הראשונה. מסמכים וציורים מוכיחים: להיטלר היה יורש

אדולף היטלר. בן משותף עם נערה צרפתייה (חדשות 2)

ז'אן מארי לורט, שמת בשנת 1985 בגיל 67, מעולם לא פגש והכיר את אביו. לורט הצרפתי היה בעברו חייל שנלחם נגד הצבא הנאצי במהלך מלחמת העולם השנייה. המגזין הצרפתי "לה פוינט" מביא היום את סיפורו של האיש שנודע כבנו הבלתי-מוכר של אדולף היטלר, כולל מגוון ראיות חדשות ומשכנעות המבססות את התאוריה ההיסטורית, שהוביל בעיקר ההיסטוריון ורנר מייסר.

בשנת 2008 דווח כי התאוריה אינה נכונה וכי בדיקות דנ"א הוכיחו שהשניים לא קרובים, אך לפי התחקיר הצרפתי - הסיפור עלול להשתנות.

הצורר הנאצי ניהל רומן עם אמו של לורט, שרלוט לבז'ו, כשהייתה בת 16, בזמן שלחם בחזית הצרפתית במלחמת העולם הראשונה, יוני 1917. על אף שנלחם נגד הצבא הצרפתי, הצליח החייל הגרמני הצעיר לפלס את דרכו לעיירה שבה התגוררה שרלוט הצעירה, ולהיפגש עמה. השניים ניהלו מערכת יחסים קצרה שלפי הדיווח הובילה להולדתו של ז'אן מארי בחודש מרס 1918.

בצעירותו של ז'אן מארי, אמו נהגה לספר לו כי אביו הושפע מדעות שלא הכירה, ונהג לומר דברים ש"לא היו מובנים לה מאוד". לדבריו הסבירה לו האם: "הוא לא דיבר צרפתית, אלא נהג להשתולל בשפה גרמנית והתקשיתי לעקוב אחריו".

"כדי לא להיכנס לדיכאון מהידיעה על זהות אבי עבדתי ללא הפסקה"

כמו ילדים צרפתים אחרים שאבותיהם היו ממוצא גרמני, גם ז'אן מארי עצמו ספג התעללויות קשות מצד חבריו בבית הספר באותם ימים. הוא ניסה להגן ולשמור על כבודו של אביו, שלימים עבר את הגבול לגרמניה ונעלם מחייו.

בשנת 1930 החליטה שרלוט למסור את בנה היחיד לאימוץ. אביו הביולוגי לא הכיר בו ולא שמר על קשר עמו. למרבה האירוניה, במהלך מלחמת העולם השנייה לחם ז'אן מארי נגד הכוחות הנאצים שפלשו למדינתו בין השנים 1940-1944.

ימים ספורים לפני שמתה בשנת 1950, סיפרה אמו של ז'אן מארי לבנה כי אביו הביולוגי הוא הרודן הידוע ביותר לשמצה בהיסטוריה האנושית. "כדי לא להיכנס לדיכאון באותה תקופה, עבדתי ללא הפסקה", הוא סיפר. תמונות של השניים הצביעו על דמיון מטריד בין האב ובנו.

במסגרת התחקיר, אותרו מסמכים רשמיים של הצבא הגרמני, הוורמאכט, שמצביעים על כך שקצינים גרמנים הביאו מעטפות של כסף לאמו של ז'אן מארי לאורך מלחמת העולם השנייה, לאחר שהיא מסרה את בנה לאימוץ. היטלר, כך דווח, אמנם לא הכיר בבנו אך שמר על קשר עם האם.

לאחר מותה בשנות ה-50, ז'אן מארי איתר בעליית הגג של אמו הביולוגית ציורים, חתומים על ידי היטלר עצמו. בינתיים בגרמניה התגלה ציור שצייר הצורר הנאצי ובו דמותה של אישה שנראית בדיוק כמו שרלוט לבז'ו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת