אחרי הזיכוי מרצח: אמנדה נוקס תהפוך למיליונרית

אמנדה נוקס, שהואשמה ברצח שותפתה לחדר וזוכתה במשפט מתוקשר ומפתיע, תכתוב ספר על הפרשה תמורת 2.5 מיליון פאונד. המוציאה לאור מבטיחה שהספר ייצא לחנויות כבר בשנה הבאה ובו פרטים מהלילה המסתורי, דרך המעצר ועד הזיכוי

אמנדה נוקס. תהפוך למיליונרית (רויטרס)

אמנדה נוקס, הסטודנטית האמריקנית שהורשעה ואז זוכתה מרצח שותפתה בתום לילה רווי סקס ו ומסתורין, תכתוב ספר על הפרשה תמורת 2.5 מיליון פאונד. בעסקה שנחתמה עם הוצאה לאור אמריקנית, צפויה נוקס, שכונתה "השטן עם פני המלאך", לספר את סיפורה המרתק.

נוקס בת ה-24 הורשעה בדצמבר 2009 שכשנתיים קודם לכן תקפה מינית ורצחה את הבריטית מרדית' קרצ'ר, שותפתה לדירה ונידונה ל-26 שנות מאסר יחד עם בן זוגה לשעבר, רפאל סולסיטו, שנידון ל-25 מאסר. הם ריצו ארבע שנות מאסר עד שהערעור שהגישו התקבל באוקטובר האחרון, והפך אותם מרוצחים חסרי רחמים לאנשים חופשיים.

לדברי ההוצאה לאור "הארפר קולניס", שרכשה את הזכויות מנוקס, הספר צפוי לצאת כבר בשנת 2013, ובו תספר נוקס על רצף האירועים שהחל במותה של הסטודנטית קרצ'ר והסתיים במעצר ובמשפט ממושך.

התביעה באיטליה עתרה השבוע נגד השחרור של נוקס וסולסיטו, בטענה שהם אלו ששיספו את גרונה של הסטודנטית בת ה-21 לאחר שסירבה להשתתף באורגיה. הנאשם השלישי בפרשה, איבוריין רודי גדג', עדיין מרצה את עונשו לאחר שהורשע בתקיפה מינית של הנרצחת במשפט נפרד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת