הלוויתה של הזמרת וויטני יוסטון תיערך בשבת

טקס הלוויה של הזמרת וויטני יוסטון ייערך ביום שבת בכנסייה בעיר הולדתה ניוארק. הטקס ייערך במקום בו הופיעה לראשונה יוסטון בתור ילדה. מעריצים התקבצו מול שער הכניסה, הנירו זרים, הדליקו נרות ושרו שירים לזכרה

ויטני יוסטון (רויטרס)

הלוויתה של הזמרת המנוחה וויטני יוסטון תיערך ביום שבת הקרוב, בכנסייה בעיר הולדתה, ניוארק שבניו ג'רזי. בכנסייה זו שרה לראשונה יוסטון מול קהל, כחלק ממקהלת ילדים בצעירותה.

יוסטון הלכה לעולמה ביום ראשון השבוע. גופתה נמצאה בחדר אמבטיה במלון בלוס אנג'לס. סיבת מותה עדיין לא פורסמה באופן רשמי. אמש הוטסתה גופתה של הזמרת מלוס אנג'לס לניוארק במטוס שנשכר במיוחד לשם כך, לאחר שהפתולוג המחוזי של בברלי הילס בדק את גופתה.

לאחר הנחיתה, הגופה הועברה בליווי משטרתי את הכנסייה, בה נקבר גם אביה של הזמרת ב-2003. מעריצים הניחו פרחים, בלונים והדליקו נרות סמוך לשער הברזל של הכנסייה. המעריצים שהתקבצו במקום שרו משיריה והדליקו נרות לזכרה.

משפחתה של הזמרת אמרה כי הם מתכוונים לערוך טקס פרידה גדול, באולם עם 18 אלף מקומות. "היא הייתה השראה לכולנו", אמר גגרוגי הנקס, שחקן שגדל בשכונה והניח זר לזכרה בכניסה לכנסייה. "האזנתי לה כל שנות ילדותי, כל מי ששמע אותה שרה ידע שהיא מיוחדת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת