אירן מבטיחה: "איום תחת איום"

נשיא אירן אחמדינג'אד צפוי להודיע מחר על הפעלת מתקן העשרת אורניום תת-קרקעי בפורדו. אם אכן הדבר יתקיים, אירן נכנסת למעשה לתוך מה ששר הביטחון כינה "מרחב החסינות". בינתיים שר ההגנה האירני שולח איומים

אירן משיבה מלחמה? שר ההגנה האירני גנרל אחמד וחידי מבהיר היום כי אירן אימצה אסטרטגיה חדשה - "איום תחת איום". לפי דיווחים, צפוי מחר נשיא אירן אחמדינג'אד להודיע על הפעלת מתקן העשרת אורניות תת-קרקעי בפורדו.

במהלך טקס האזכרה וחלוקת תואר דוקטור של כבוד לשני מדעני הגרעין האירנים האחרונים שחוסלו, אמר הגנרל וחידי כי אירן אימצה אסטרטגיה חדשה על פי הנחיית המנהיג הרוחני חימנאי. לדבריו, טהרן תפעל בצורה של "איום תחת איום", מול אויביה.

אירן נכנסת ל"מרחב חסינות"

בנוגע לסדרת הפיגועים האחרונה, שר ההגנה האירני לא חוזר על ההכחשה הגורפת שפרסם אתמול משרד החוץ האירני. לדברי וחידי, הפיגועים האלה הם מעשה ידיהם של עמים שסובלים גם הם מהטרור הציוני.

נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד, צפוי להודיע מחר על אותם הישגים עליהם בישר בתחום הגרעיני. לפי הדיווחים, יודיע אחמדינג'אד על הפעלת מתקן העשרת האורניום התת-קרקעי בצלע ההר בפורדו, ליד העיר קום, כ-150 קילומטרים מטהרן. אם אכן הדבר יתקיים, אירן נכנסת למעשה לתוך מה ששר הביטחון אהוד ברק כינה "מרחב החסינות" - מתקן העשרה שקשה מאוד לפגוע בו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת