גופתה של וויטני יוסטון הועברה לעיר הולדתה בניו ג'רזי

הלילה הועברה גופתה של ענקית הפופ וויטני יוסטון מלוס אנג'לס לעיר הולדתה שבניו ג'רזי, ושם היא צפויה להיקבר ביום שישי הקרוב. אתמול דיווח אתר הרכילות האמריקני TMZ כי בניגוד לפרסומים לפיהם טבעה באמבטיה, מותה של יוסטון נגרם ככל הנראה משילוב קטלני של תרופות מרשם ואלכוהול

יומיים לאחר שנמצאה מתה בחדר המלון שבו התארחה בלוס אנג'לס, הועברה הלילה הועברה גופתה של הזמרת וויטני יוסטון במטוס לעיר הולדתה בניו ג'רזי. המטוס עזב את שדה התעופה בקליפורניה בשעות אחר הצהריים (שעון ארה"ב), והיא צפויה להיקבר ביום שישי הקרוב.

במקביל, נחשפו אתמול גילויים חדשים אודות נסיבות מותה של הזמרת וויטני יוסטון. אתר הרכילות TMZ דיווח כי בניגוד לפרסומים האחרונים שלפיהם הזמרת טבעה באמבטיה בחדר המלון שבו נמצאה, ככל הנראה מותה נגרם משילוב קטלני של תרופות מרשם ואלכוהול.

בני משפחתה של יוסטון אמורים להגיע מכל רחבי המדינה, כדי להשתתף בהלוויתה. על פי הדיווחים, הלוויתה של הזמרת צפויה להתקיים ביום שישי הקרוב בעיר ניוארק.

מארק רוזן, קצין במשטרת בוורלי הילס, סיפר בליל שבת האחרון כי כוחותיו נקראו למלון "בוורלי הילטון" בלוס אנג'לס בסביבות השעה 15:20. לטענתו, כוחות חירום מצאו את גופתה של יוסטון בקומה הרביעית של המלון. "היא הוכרזה מתה בשעה 15:55", סיפר לסוכנות הידיעות רויטרס. "היא זוהתה על ידי חבריה ומשפחתה שהיו איתה במלון".

החל מאמצע שנות ה-80 ועד לסוף שנות ה-90 הייתה יוסטון אחת מהאמנים המצליחים ביותר בעולם. הצלחתה הגדולה של יוסטון לא נעצרה בעולם המוזיקה - היא השתתפה בסרטי קולנוע, ובהם שובר הקופות "שומר הראש", בו כיכבה לצידו של השחקן קווין קוסטנר. שיר הנושא של הסרט, הלהיט I will always love you, מכר מיליוני עותקים ברחבי העולם.

בעקבות הידיעה על מותה של הזמרת בת ה-48, המונים נהרו לחנויות התקליטים, כדי לרכוש את אלבומיה של יוסטון מכל השנים. המכירות מרקיעות שחקים, ושיריה הפכו למבוקשים ביותר באתרי המוזיקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפן לחדשות 2 בפייסבוק