חירשת-אילמת סיפרה: כך הפכתי לשפחת מין

התעללות מזעזעת בבריטניה: ילדה שהוברחה לממלכה המאוחדת מפקיסטן בדרך שאינה ברורה, הייתה כלואה במרתף חשוך במנצ'סטר על ידי בני זוג משנת 2000. הגבר, קשיש בשנות ה-80 לחייו, נאשם בהתעללות מינית בה ולרעייתו מיוחסת מסכת מעשי אלימות קשים נגדה

שמשה כשפחת מין. אילוסטרציה (חדשות 2)

את בריטניה מטלטלת פרשת התעללות מינית חמורה בחירשת-אילמת שהובאה לממלכה בשנת 2000, כשהייתה בת 10, ומאז נאלצה לשמש שפחת מין בהוראת מחזיקיה. הצעירה, פקיסטנית במוצאה, סיפרה כי לאורך יותר מעשור נאנסה בתוך מרתף חשוך במנצ'סטר והוכתה - עד לחילוצה בפשיטה משטרתית ב-2009.

בפרשה נאשמים גבר ואישה, גם הם ממוצא פקיסטני, בני 83 ו-66. מיוחסים להם כליאת שווא, סחר בבני אדם, עבירות מין ואלימות שונות וכן ניצול ועושק. שניהם כפרו עד כה בכל הטענות נגדם.

את הצעירה, כיום בתחילת שנות ה-20 לחייה, דובב מתורגמן ששוחח עמה בשפת הסימנים. באמצעות אצבעות ידיה היא גוללה איך נהגו להלום בגופה עם מערוך וכיצד אולצה לספק שירותי מין מבלי לזכות בתמורה, נשלחה לישון על רצפת בטון במרתף שבו הוחזקה ועברה מסכת התעללות מינית.

במהלך הדיון בבית המשפט, הציג התובע בתיק את תמונת הקשיש הנאשם בהתעללות בה - והיא, בתגובה, אישרה: "זה האיש שכפה עליי לקיים עמו יחסי מין". היא סיפרה כי רעייתו נהגה להכות אותה באכזריות כשלראייתה, גרמה לרעש רב מדי כשערכה את שולחן האוכל.

"הייתי למטה במרתף לבדי, נסערת מאוד", היא סיפרה. "ישבתי שם זמן רב מאוד, כועסת וממררת בבכי. לא יכולתי לברוח".

הילדה חולצה בפשיטה משטרתית שנערכה ב-2009. בין היתר, מואשמים בני הזוג שהחזיקו בה כי גרפו הטבות על שמה - מבלי, כמובן, שאפשרו לה להינות מהתמורה. הדרך שבה היא הובאה לבריטניה עדיין אינה ברורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפן לחדשות 2 בפייסבוק