צפו: הדקות הראשונות לאחר הפיגוע בניו דלהי

כתב של אחת מרשתות הטלוויזיה ההודיות היה בין הראשונים שהגיעו לזירת הפיצוץ בניו-דלהי. בדיווח שהעביר לאולפן, הוא סיפר על הרגעים לאחר האירוע, והעביר את התמונות הראשונות מהשטח. כך זה נראה

רגעים ספורים לאחר הפיצוץ בניו דלהי שהביא לפציעתה של ישראלית, דיווח כתב הטלוויזיה המקומית על ההתרחשות והביא את התמונות הראשונות מזירת האירוע.

"התקרית התרחשה באזור השעה 15:54 אחר הצהריים כשהרכב הזה של השגרירות הישראלית בכיוון השדרה, היה פיצוץ גדול", דיווח הכתב והוסיף: "אם נבקש מהצלם להפנות את המצלמה לכיוון ימין, נוכל לראות שהוא פגע במונית אחרת".

הכתב הוסיף לשחזר את האירועים: "היה קול פיצוץ עז, כך אמרו עדי הראייה, שלאחריו האנשים במכוניות נפצעו. שניים מהם נלקחו לבית החולים RML , אבל עדיין אין הצהרה רשמית לגבי כמה נפצעו. בינתיים רק שניים נפגעו. למעשה, יש כאן פקידים מטעם השגרירות הישראלית, הם קיימו בדיקה משותפת עם אנשי המשטרה, והם הביאו את אנשי הזיהוי הפלילי שסגרו את האזור. כרגע יש בדיקה מדוקדקת של הרכב".

המגיש באולפן שאל את הכתב שעמד בזירת הפיצוץ - איזה חלק של המכונית נפגע ביותר? "החלק האחורי נפגע ביותר", ענה הכתב, מה שיכול לשפוך אור על פציעתה הקלה יחסית של אשת הדיפלומט שהיתה במכונית בזמן הפיצוץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת