בתה של וויטני יוסטון אושפזה בבית החולים

פחות מיממה לאחר שהתגלתה גופתה של אמה בחדר מלון בלוס אנג'לס, אושפזה הערב (שעון ישראל) בובי כריסטינה בראון בת ה-18 בבית החולים. לפי דיווחים, היא לקתה בהתקף חרדה עוצמתי

וויטני יוסטון ובתה. ארכיון (רויטרס)

בובי כריסטינה בראון, בתה היחידה של הזמרת המנוחה וויטני יוסטון, הובהלה הערב (שעון ישראל) לבית החולים "סידר'ס סיני" בלוס אנג'לס.

בובי כריסטינה בת ה-18 התאכסנה במלון "בוורלי הילטון", אותו מלון בו הייתה אמורה אמה ללון היום לרגל טקס פרסי הגראמי.

קצין משטרה במחוז בוורלי הילס אמר לרשת CBS האמריקנית כי בובי כריסטינה טופלה עקב התקף חרדה קשה. נתיחת גופתה של יוסטון אמורה להתחיל עוד היום.

"האב הרוחני" הישראלי של יוסטון: "היא רצתה להתגבר על זה" 

מנהיג קהילת הישראלים העבריים בדימונה, בן עמי בן ישראל, הוגדר "אביה הרוחני" של הזמרת האדירה שהלכה לעולמה. "נדהמתי, זה קשה מאוד להאמין שדבר כזה קרה לה", אמר הערב בריאיון לתכנית "שש" עם עודד בן עמי.

"אני הכרתי אותה באופן אישי", הוסיף מי שמכנה את יוסטון "בתו הרוחנית". "היא הייתה דווקא אישה נחמדה שאהבה את ישראל ולא הייתה מרוצה או שמחה מזה שהיא נתפסה בסמים".

לדבריו, "היא רצתה להתגבר על זה. בזמן האחרון הזמנתי אותה לבוא לישראל ולבלות פה זמן, שנוכל לעזור לה להתגבר על העניין הזה". על הישגיה בתחום המוזיקה סיפר: "דבר אחד בטוח, היא הייתה הזמרת הכי גדולה בתולדות השחורים בארה"ב, ללא ויכוח. בזמן האחרון היא התקשתה בקול שלה אבל אין זמרת אחרת בין השחורים בארה"ב שנוכל להשוות איתה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת