לא נמצאו סמים בחדר בו יוסטון מתה

12 שעות לאחר שוויטני יוסטון הלכה לעולמה, חוקרי המשטרה בלוס אנג'לס לא מצאו סמים משום סוג בחדר בית המלון בו מצאה הזמרת את מותה - כך מדווח אתר חדשות הבידור האמריקני TMZ. אחת ההערכות היא שיוסטון מתה בטביעה באמבטיה מסיבה לא ברורה, אולי משילוב של צריכת תרופות ואלכוהול

בעוד הבוקר עולה על בוורלי הילס האבלה על מותה של הדיווה וויטני יוסטון, מתגלים פרטים חדשים מחקירת מותה של הזמרת. אתר חדשות הבידור TMZ מדווח כי לא נמצאו סמים בחדר בית המלון שבו יוסטון מתה, אולם כן אותרו תרופות עם מרשם. על פי הדיווח, ישנה אפשרות סבירה שהכוכבת פשוט טבעה באמבטיה.

מותה של אגדה: וויטני יוסטון איננה

על פי מקור שסירב להזדהות, כאשר צוות החירום הגיע לבית המלון, מישהו כבר הזיז את גופתה של וויטני יוסטון מחוץ לחדר האמבטיה. המקור אמר שעדיין לא נקבע רשמית אם יוסטון מתה מטביעה באמבטיה, ממנת יתר או מכל סיבה אחרת, וסירב לפרט מי הזיז את גופתה של הזמרת.

אחת ההערכות היא היא שיוסטון נטלה כמות גדולה מאד של תרופות בשילוב עם אלכוהול. אחד השוטרים שערך חיפוש בחדר המלון סיפר כי מצא מספר בקבוקי תרופות ריקים מושלכים בחדר, ובקבוקי אלכוהול ריקים למחצה.

גופתה של הזמרת הועברה לבית החולים מהדלת האחורית של מלון הילטון בוורלי הילס, כדי להימלט ממאות העיתונאים והצלמים שהמתינו בציפייה לקלוט תמונה ראשונה של הגופה. על פי דיווח נוסף ב אתר TMZ, בתה של יוסטון – בובי קריסטינה, לא הורשתה להכנס לחדר בה הייתה מוטלת גופת אימה הזמרת. הבת הזועמת החלה לצעוק על השוטרים ולקלל באחת הסצנות הקשות שנראו מחוץ לחדר בית המלון.

ביומיים הקרובים יערכו בדיקות נוספות וניתוח לאחר המוות של הגופה כדי לקבוע ממה בדיוק מתה ענקית המוזיקה, ערב טקס הענקת פרסי הגראמי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת