צפו: רכב המילוט האיטי בעולם

עצבני אך לא מהיר: לוס אנג'לס ידועה בתנועה האיומה שבה, שמתישה מתברר לא רק את התושבים והמבקרים אלא גם את הגנבים. אדם שגנב רכב BMW וניסה להימלט איתו מהמשטרה על הכביש המהיר נתקע בפקק, אז הוא שלף את הסקייטבורד שלו וניסה להימלט עליו מהשוטרים. המרדף על כלי הרכב הלא צפוי נמשך רק דקות בודדות עד שנעצר

גבר שגנב רכב BMW הוביל את השוטרים למרדף אחריו ברחובות לוס אנג'לס, ולאחר שאלו סגרו עליו הוא מצא כלי תחבורה חלופי להימלט מהחוק: סקייטבורד. הגלגלים הללו היו מעט פחות מהירים מאלו של ה-BMW, ותוך זמן קצר השוטרים תפסו ועצרו אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בשדרות וואן נייס, אחד הרחובות הראשיים בעיר השנייה בגודלה בארה"ב. האיש גנב רכב ונמלט איתו על אחד הכבישים המהירים, בשעה בה התנועה בכביש הייתה כבדה במיוחד. הגנב נסע במהירות מופרזת שהגיעה ליותר מ-90 מייל לשעה (144 קמ"ש) באזור בו המהירות המקסימלית היא 65 מייל לשעה (104 קמ"ש).

בשלב מסוים הוא התנגש בחלקו האחורי של רכב אחר ונאלץ לעצור כשניידות המשטרה דולקות מאחוריו. אז הוא יצא מהרכב ורץ לעבר צדו השני של הכביש כשהוא מחזיק סקייטבורד בידיו. הוא נכנס לשדרה סמוכה, עלה על הסקייטבורד, נסע על המדרכה - עד ששוב התנועה חסמה את דרכו.

נהג של משאית קלה שראה את השוטרים רודפים אחרי הגנב חסם את דרכו - והוא נעצר מיד על ידי השוטרים. "זה היה אינסטינקט שלי לחסום אותו כדי שיאט, כשרואים 7-8 שוטרים רודפים אחרי אדם מבינים שצריך לחסום אותו", אמר נהג המשאית לו פיזארו לתחנת טלוויזיה מקומית בלוס אנג'לס. בסופו של דבר, איש לא נפגע והחשוד הובל - בלי הסקייטבורד - לתחנת המשטרה.