אימה בנפאל: נמר טרף נערה בת 14

בתוך כחודשיים גבה נמר קטלני אחד את חייהן של לא פחות מאשר חמש נשים ונערות בנפאל. האחרונה שבהן נפלה קורבן לשיניו החדות רק אתמול, אחרי שנמר אחר טרף והרג אישה הרה בת 35. "אנחנו מפחדים ללכת לבד", טוענים תושבי האזור

נמר מטיל אימה בנפאל. אילוסטרציה

רוב הנמרים בנפאל חיים באזור המשווני המיוער, שם הם לא נתקלים פעמים רבות בבני אדם, אולם נמר אוכל-אדם אחד תבע אתמול את הקורבן החמישי שלו בחודשיים האחרונים בנפאל, אחרי שגרר נערה בת 14 וטרף אותה. עד כה, כל קורבנותיו של הנמר הקטלני היו ילדות או נשים.

נערה קטפה עשבים ביער סמוך לביתה במחוז באידי הנפאלי, על גבול הודו, כשהותקפה על ידי הנמר, כך תיאר שוטר מקומי לסוכנות הידיעות AFP.

"המקומיים מצאו את הגופה כשהיא קרועה לגזרים ואכולה מתחת לצוואר, באזור היער", הוסיף השוטר. לדבריו, ארבע ילדות צעירות ואישה בת 35 בהיריון, נטרפו בשבועות האחרונים. במשטרה מאמינים שמדובר באותו נמר.

"אנחנו מפחדים ללכת לבד"

"הנמר מטיל את אימתו על אנשי הכפר פנצ'שוור. ביקשו מהרשות האחראית על היער להרשות לנו להרוג אותו, אך הם סירבו בטענה שהחוק לא מתיר לעשות זאת. בקשתנו למסור את הנמר לגן חיות נדחתה גם היא", הוסיף השוטר. "הכפריים והמשטרה מנסים לתפוס אותו".

תושבת הכפר סיפרה: "אנחנו מפחדים ללכת לבד. אנשים נוספים עלולים להיות מותקפים אם לא ישתלטו על הנמר מיידית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת