צפו: בת 7 הבריחה חוטף במכות

תומס אנדרו וודס חשב שהוא יכול לחטוף בקלות ילדה בת 7 מחנות "וולמארט" באטלנטה, ארה"ב, אבל הוא נטפל לילדה הלא נכונה. בריטני בקסטר אמנם הופתעה אבל מיד החזירה מלחמה, בבעיטות שאילצו את החוטף לוותר ולשחרר אותה. המשטרה תפסה אותו בעקבות התמונות שקלטו מצלמות האבטחה. צפו בדרמה שמסעירה את אטלנטה

בריטני בקסטר (צילום מסך)

תלמידת כיתה ב' בריטני באקסטר מאטלנטה שבארצות הברית, עברה חוויה שהיא הסיוט של כל ילד או הורה. בריטני הסתכלה על מדפי הצעצועים ברשת "וולמארט", כאשר לפתע הגיע גבר זר, שם יד על פניה וניסה לחטוף אותה. "בעטתי בו וצעקתי ואז הוא שם את ידו על הפה שלי, אבל המשכתי לבעוט", סיפרה.

מצלמות האבטחה של הרשת קלטו את האירוע היטב וניתן לראות בהן את הגבר בן ה25, תומס אנדרו וודס, מרים את בת ה-7 ומנסה לסחוב אותה החוצה. אבל, כפי שנתין לראות בתיעוד המצלמות, הילדה לא מוותרת, בועטת וחובטת עד שוודס נכנע ובורח.

משטרת העיר ברגמן שבאטלנטה עצרה את וודס באשמת ניסיון חטיפה ותקיפת קטין, ומשפטו יחל בקרוב. בריטני הגיבורה אמרה לכתבי הטלוויזיה האמריקנית שהיא מודה להוריה ומוריה שלימדו אותה להילחם בזרים. אמה של בריטני אמרה לתקשורת שהיא מזועזעת מהעובדה שדבר כזה קורה בעיר השלווה שלה. "מעולם לא חשבתי שמשהו כזה יכול להתרחש בעיר שכזו", אמרה ג'ורג'ין בקסטר. וודס, אגב, שוחרר לאחרונה מהכלא על תנאי אחרי שישב שנים באשמת הריגה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת